Wpis z mikrobloga

Szkoda, że studentki pierwszego roku są już dla mnie za młode, bo przyjeżdża taka do miasta studenckiego z jakiejś zapomnianej przez Szatana dziury i może nie mieć jeszcze przeżartego kulturą masową mózgu.
Jedna na ~250, ale szansa jest. Pamiętam jedną taką z własnego roku na UJ. Ubrania biedne, pilna, cicha, nieśmiała uczennica, nogi po sufit długie, naturalne blond włosy... Kiedyś to były Polki. Dziś nie ma Polek.

#tinder #zalesie #studbaza #kiedysbylemlody
A.....a - Szkoda, że studentki pierwszego roku są już dla mnie za młode, bo przyjeżdż...

źródło: comment_1596786150cGiiHsvYq3GgnwRNpjfkln.jpg

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Perthro: skąd wy bierzecie te mądrości? Te atrakcyjne właśnie niekoniecznie muszą sie wyszaleć, bo one wiedzą, że mogą mieć każdego. A te mniej mogą się np dowartościowywać w ten sposób. Miałem koleżankę na studiach mocne 8/10 albo i więcej, bo bardzo inteligentna do tego, odwaliła pare akcji, ale znacznie mniej niż jej paszczata gruba koleżanka, która potrafiła wyjść z każdej imprezy w klubie z jakimś typem ;)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@1_na_10: Odwalała mniej akcji bo kobiety spotykają się tylko z lepszymi od siebie, widocznie dookoła byli sami byle jacy faceci a tych naprawdę zajebistych było niewielu. To nadal nie czyni jej mniej atrakcyjną. Gruba locha brała jak leci bo dla niej byli atrakcyjni prawie wszyscy.
  • Odpowiedz
@Cortana: nie mam wypaczonego światopoglądu, bo do każdego podchodzę indywidualnie, ale jak widziałem na studiach wszystkie te dziewuszki z małych ośrodków, nerwowo przebierające nóżkami na wieść o wyjściu na imprezę czy melanżu w akademiku, to nie będę ściemniał, że tak nie było.
Ale to było 10 lat temu i na gównokierunku, więc może coś się zmieniło.
  • Odpowiedz
@Adwokat_Boga na zdjęciu jest YouTuberka ze stanow zjednoczonych. Wykonuje covery. Śpiewa i gra na gitarze. Subskrybuję jej kanał od dobrych paru lat. Pozdrawiam Ciebie i twoja studentkę pierwszego roku z małej miejscowości ze zdjęcia.
  • Odpowiedz
@Adwokat_Boga: #!$%@?, takie różowe wiejskie to się #!$%@?ą na imprezach w remizie tak samo jak szony miejskie w klubach tylko te wiejskie to się bardziej z tym kryją.
  • Odpowiedz
@01ab: To może dzisiejsze milenialsy. Dawniej było inaczej. Sporo dziewczyn jeszcze w liceum było dziewicami. Wiem, że teraz, to już w gimnazjum trzeba się rozprawiczyć, bo inaczej przypau...
  • Odpowiedz