Wpis z mikrobloga

Szkoda, że studentki pierwszego roku są już dla mnie za młode, bo przyjeżdża taka do miasta studenckiego z jakiejś zapomnianej przez Szatana dziury i może nie mieć jeszcze przeżartego kulturą masową mózgu.
Jedna na ~250, ale szansa jest. Pamiętam jedną taką z własnego roku na UJ. Ubrania biedne, pilna, cicha, nieśmiała uczennica, nogi po sufit długie, naturalne blond włosy... Kiedyś to były Polki. Dziś nie ma Polek.

#tinder #zalesie #studbaza #kiedysbylemlody
A.....a - Szkoda, że studentki pierwszego roku są już dla mnie za młode, bo przyjeżdż...

źródło: comment_1596786150cGiiHsvYq3GgnwRNpjfkln.jpg

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
@Cesarz_Nieruhato na to nie ma reguły, znam takie z dużych miast co się dopiero #!$%@?ą, a wśród tych z małych miejscowości jest sporo i takich i takich, tylko faktem jest że niektóre po prostu zaczynają więcej imprezować,
  • Odpowiedz
Przecież te z małych miejscowości jak przyjeżdżą na studia to właśnie #!$%@?ą się najbardzjej, bo zerwane ze smyczy rodziców, wielki świat, alkohol i setki orbiterów na skinienie.


@Cesarz_Nieruhato: Znałem taką porządną, ładną. Do Krakowa z Częstochowy przyjechała, czyli nie takiej małej miejscowości. Zaczęła się #!$%@?ć od drugiego semestru. Większość "zerwanych ze smyczy" suk zacznie się #!$%@?ć, pić i ćpać, ale niektóre pozostaną porządne. Przynajmniej kiedyś tak było.
  • Odpowiedz
@1_na_10 to też prawda, najgorsze to często okazują się takie co były blisko kościoła, w jakiejś oazie, często jeździły na jakieś exodusu i takie tam, znam parę osób które jeździły na śdm i exodus młodych po to aby się #!$%@?ć z dala od rodziców mając 15 lat
Oczywiście nie ma na to reguły, więc trudno jest wypowiedzieć się na ten temat jednoznacznie
  • Odpowiedz
@Niebieski_mazak: #!$%@?, wiem, bo mam siostry z mężami po 15 lat starszymi, ale poznały je w realu, a nie na Tinderze, gdzie ustawiasz odległość i przedział wieku. Większość 19-latek ma pewnie max 29, a zdesperowanych pasztetów nie szukam.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cppguy: W skrócie chodzi o szukanie żony a nie bycie tym ekscytującym facetem który porwie cie na na dziką randkę. Wykopki nie rozumieją ze panna 21 lat nie szuka stałej relacji tylko chce się wyszaleć. Temat na dłuższy wykład.
@Adwokat_Boga: Bariera wieku to mit. Jak jesteś wystarczająco "porobiony" to wyrwiesz i taką co wczoraj odebrała dowód osobisty.
  • Odpowiedz