Wpis z mikrobloga

Patrzcie na typa @Laplasjan prowadzi badania naukowe na tagu xDDDDD jego metody badawcze są zadziwiające, dzisiaj chcial do mnie jechać i mi naj3bać xDDD Tak swoją drogą to ciekawe co za uczelnia trzyma takiego profesora wpi3rdolu xDDD chyba tylko „Wyzsza szkola lansu i baunsu” z facebook xDD A tak swoją drogą to dlugo jeszcze bedziesz sie typie pocił mi na priv? #kononowicz #bekazpodludzi
KONONOWlCZ - Patrzcie na typa @Laplasjan prowadzi badania naukowe na tagu xDDDDD jego...

źródło: comment_1596740401s4tOtI8LbcNlnfqm8ZDwSL.jpg

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KONONOWlCZ: Tak, ten człowiek to jest taka mniejsza wersja Alfonsa. Również zarozumiały (mimo, że nie ma ku temu podstaw), również tryskający zółcią, również przewrażliwiony et cetera.
  • Odpowiedz
@Laplasjan: przecież pisałeś że chcesz się z nim bić, czy to że o tym wspomniałem to powód żeby mnie uwielbiać. Nie wiem, ale jeśli tak to miło że osoba tak wykształcona mnie uwielbia. A jak ci napisze że jestem ze wsi i potrafię obsługiwać traktory to się to nie zmieni?
  • Odpowiedz
@KONONOWlCZ: Ja Cię pouczam, żebyś się po prostu nie błaźnił więcej :) Nawąchany? Acha.. Czyli mamy młodzieniaszka z tekstami burackimi z pod remizy - jeszcze lepiej. Wincyyj, proszę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz