Wpis z mikrobloga

Z chwilą gdy Kasjusz odejdzie już z Fame i nie przywrócą patusów pokroju tucznika, przestaje oglądać Fame. Niestety zadomowili się tam pozerzy traktując to jak biznes, banda pozerów bez dystansu do siebie.
#famemma
  • 21
  • Odpowiedz
@jakubbaumann: Brakuje charyzmatycznych ludzi. Pozytywny Ozdóbka dostawał w #!$%@?, ale zawsze potrafił przyciągnąć uwage. Na tej karcie walk tylko za trzema osobami przepadam - Kasjo, Wiewiór i Szewcu. Jednak poza Kasjuszem ci dwaj nie potrafią zrobić odpowiedniego zamieszania.
  • Odpowiedz
@Bugs_000_Bugs: Oczywiście, że będzie płakał, ale nie za jedną osobe, tylko za grupą osób. Jednak jestem pewien, że wymyślą kogoś równie mocnego medialnie, co Zyciński i wszyscy będą zadowoleni.
  • Odpowiedz
@Bugs_000_Bugs: Po pierwsze WG nie ma w tym biznesie nic do gadania jest tylko osobą odpowiedzialną za występy w mediach całą organizacją kierują inni ludzie. Co prawda ma udziały ale dla takich wytrawnych biznesmenów jak ci dwaj panowie( nie pamiętam nazwisk) to nie jest duży problem i jak już nie będą potrzebni to bomblowi i goli zostanie pajacowanie na yt (pierwsze przymiarki do powrotów już poczynili).
Po drugie fame mma czy
  • Odpowiedz
@jakubbaumann: Masz racje, ale nie do końca :) Tu nie chodzi o patostreamerów, tylko o osoby, które przyciągną uwage i dla nich ktoś wykupi PPV. W każdej organzacji, czy to UFC, KSW, czy galach bokserskich jest kilka osób (zazwyczaj 1-5 osób, które to ciągną), a reszta jest przystawką do nich. Na tej gali ciągną to: Stifler, Popek, Linkiewicz, Kasjusz +konflikt Polak - Ferrari (sami są mało wartościowi). Pozostałe dziesięc nazwisk jest
  • Odpowiedz
@jakubbaumann: Te całe magicale pojawili się tylko dlatego że nie było chętnych na pojedynki co z resztą odbiło się im czkawką bo wszelakie gazetki itd atakowały federację o promowanie patologii,to samo stanie się pewnie z Kasjuszem który zastąpił Bonusa,przyjdzie następny wariat i będzie robił show.Pamiętaj nie ma ludzi niezastąpionych.
  • Odpowiedz
@Bugs_000_Bugs: oczywiście dotychczas wszystkie gale kupione legalnie bo stać mnie raz na 3 miesiące wyłożyć dwie dychy na rozrywkę, zamiast do kina na głupkowatą komedie to gala z głupkami w roli głównej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Bugs_000_Bugs: Nie, po prostu myśle logicznie i wiem, że jeśli jakaś osoba jest wstanie odejsć od oglądania FAME z powodu X, to takich osób jest znacznie więcej. Szkoła jakaś skończona?
  • Odpowiedz
@barti69: Kolego z tobą czy bez,z Kasjuszem czy bez Fame mma jest tak wypromowane że będzie się to kręcić dalej.To jest jak z Magicalem który dostał zakaz i wszyscy krzyczeli że jest już skończony a tu psikus dalej strimuje i nie musi fizycznie pracować więc bojkot nie straszny bo za mała siła.
  • Odpowiedz
@Bugs_000_Bugs: Nic nie trwa wiecznie, KSW też już nie jest tak popularne jak kilka lat temu, płaci dużo mniejsze pieniądze niż Fame mma i została przy nich już tylko grupa najzagorzalszych fanów. Czasy wielkiej gali na narodowym już minęły.
  • Odpowiedz
@jakubbaumann: Tak ale tj identycznie jak w profesjonalnym MMA jedna federacja dominuje (KSW) a 1000 mniejszych nie może się przebić i tak samo jest z frikami Pomimo że jest FFF i to na Polsacie gdzie są większe zasięgi nie są w stanie przebić FAME MMA możesz sobie bojkotować gale jak Kasjusz odejdzie ale na rynku internetowym nie brakuje takich.
  • Odpowiedz
@barti69: (Idiotę to sobie w rodzinie poszukaj) Ziomek zaprawdę powiadam Ci że dzisiaj twierdzisz iż nie będziesz oglądał gali jak Kasjusz odejdzie natomiast jestem pewny że gdy pojawi się kolejny ananasek zadymiarz to będziesz dalej to ogląda i komentował na wykopie.
  • Odpowiedz
@Bugs_000_Bugs: I właśnie udowodoniłeś, że jednak jestes idiotą. Przecież sam napisałem, że jeśli będą znajdowali kolejne charyzmatyczne postaci to odejście nikogo nic nie zmieni. Czytamy ze zrozumieniem.
  • Odpowiedz