Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@wladcakabanosow: ja nie będę przez 10 godzin w pracy wdychał własnego CO2, bo komuś się uroiło, że tutaj wirus jest, a tam go nie ma.
Wirus jest, jest groźny, więc ci co się boją lub są narażeni na jego skutki powinni siedzieć w domu lub nosic maski. Nie jestem Jezus żeby cierpieć katusze, patrzeć jak firma mi pada i się dusić, bo starzy ludzie muszą koniecznie wyłazić i się narażać.
@Ksjajomi: dokładnie, doprowadza mnie to do szału, że staruchy nie potrafią się dostosować, a reszta społeczeństwa - w szczególności ta pracująca - musi się do nich dostosować. Te wszystkie działania państwa powinny być skierowane właśnie w grupe wiekowa 60+. Doprowadza mnie to wszystko już do #!$%@?. Dzisiaj rano przyszło mi jechać komunikacja miejska do pracy. Oczywiście cholera wie gdzie te staruchy jadą z samego rana z torbami, ale wszyscy założone maseczki
@wladcakabanosow XD

@J-Roc: właśnie niektórzy mają serio przerąbane, jednak zauważ że gdyby nie noszenie maseczki byłoby >0,2


Wierzysz w to że ktoś pracuje 8 godzin w maseczce? XD jeszcze nikogo takiego nie spotkałem ( ͡º ͜ʖ͡º) jak w niektórych firmach jest obowiązek to noszą pod brodą ¯_(ツ)_/¯