Wpis z mikrobloga

Ale wy jesteście głupi kiedy zrozumiecie, że te maseczki jednak zmniejszają prawdopodobieństwo zakażenia? Może i niewygodne, ale tak ciężko się dostosować? Tam gdzie faktycznie was dymają i ograniczają wolność to was nie ma #koronawirus #zalesie
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Cock_Inside: bo mama znajomego miała białaczkę i nie zachorowała... Przecież oni nawet nie wiedzą co to są immunosupresanty. No ale nie będę ich tagował. Idiokracja pełną gębą, ja tymczasem żyje w kraju, który ma przebadaną połowę populacji na COVID, maski od stycznia (wtedy pierwszy przypadek został wykryty) i żyję i będę żył normalnie, bo ludzie szanują zdrowie innych w przeciwieństwie do tych dzieci co wypisują bzdury wyżej. Mama kolegi z
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@blinxdxb: Też nie mieszkam w Polsce. Ze względów bezpieczeństwa większa część w firmy (w tym ja) zostaliśmy wysłani do Homeoffice na czas największej ilości zachorowań. Też nosimy maski w sklepach i w komunikacji publicznej i nikt z tego afery nie robi, nikt nie czuje się uwiązany, zniewolony lub uciemiężony. Co prawda zawsze znajdzie się rodzynek który tej maski nie nosi, ale g---o mnie on obchodzi. Jak dla mnie takie osoby
  • Odpowiedz