Wpis z mikrobloga

@maciej-bradtke: a po drugie to ty zarzucasz komuś oszustwo więc wypadało by żebyś przestawiał jakieś fakty skąd masz takie teorie. W ten sposób jakiś twój sąsiad może rozwieszać na dzielni plakaty żeś pan pedofil i kalecysz nastolatki w kiszki sztolcowe, a potem jak będziesz miał do niego pretensje powiedzieć do ciebie "to przedstaw mi dowody że nie jesteś pedofil"
  • Odpowiedz
@maciej-bradtke: skoro jesteś taki pewny że oszukiwał to przedstaw nam te fakty, a nawet jeśli nie masz dowody to opisz n w jaki sposób doszedłeś do takich teorii. Bo widzę że jesteś tego bardzo pewny więc warto, możliwe że przekonasz sporo osób
  • Odpowiedz
@maciej-bradtke: tak, dalej by grzebali w kasiokach bo są chorzy na zbieractwo. Dlatego też mają mieszkanie zawalone do sufitu śmieciami. To jest choroba psychiczna i pieniądze z lajtów nie sprawia że nagle staną się porządnymi ludźmi z czystym mieszkaniem.
  • Odpowiedz
@maciej-bradtke: i dalej uważam że gdybyś przedstawił swoje przemyślania na podstawie których piszesz że US #!$%@?ł ich na kasę to może przekonasz kogoś do swoich racji więc śmiało, nie krempuj się
  • Odpowiedz
@maciej-bradtke: tereska i wiesław to chore osobniki.
nawet jakbyś dał jej 100 tysięcy to i tak by chodziłą po smietnikach i przynosiła stare graty ze smietnika bo to choroba czy inne zaczadzenie. choć nie wiedziałem, że zbieractwo jest dziedziczne.

ona spała na krześle w kuchni całe zycie bo inne pokoje w dvd i innym gównie, o czym ty mówisz.

us17 z lajtów się rozliczał, może coś tam na boku przychachmęcił
  • Odpowiedz
@maciej-bradtke: Janek był rozliczany na bieżąco i uczciwie zgodnie z umową ;) Większość pieniędzy oddawał hasiokowcom, a hasioki to ich hobby. Oni są zarobieni bardziej niż nie jeden z tego tagu. Dodatkowo u nich pieniądze leżą na ulicy, a im się nie chce po nie schylać. Pozdrawiam
  • Odpowiedz
@POTEZNA_HAUBICA: dlaczego?

...bo powiedzialem/napisałem

że hiena jest hieną, a nie aniołkiem?


@maciej-bradtke: Nie, tylko dlatego że:
Raz, jak już Ci napisałem, Łoś kwitował odbiór pieniędzy, ile tej kasy i za co. Nawet jeśli dostawał mniej niż równo 50%, to najwyraźniej mu to nie przeszkadzało, więc to
  • Odpowiedz