Wpis z mikrobloga

Większość komentujących tam chyba nie ma chyba pojęcia o życiu albo ma inteligencję klapka pisząc o okularach, polaryzacji i jeżdżeniu wolniej.


@ManiacTeam: Przeciez okulary z polaryzacja daja w #!$%@?. Jak założyłem do jazdy właśnie w taką pogodę to nie mogłem uwierzyć, że kiedyś jeździłem w zwykłych. Mogę mieć odsłoniętą szybę daszkiem i po prostu jechać. Inteligencję klapka to mają ludzie, którzy każą zwracać jeszcze przechodniom uwagę na fazę słońca i księżyca
@XpedobearX: Co ci po okularach, jak święta krowa wejdzie ci tuż przed maskę nawet jak jedziesz przepisowo? Noga na pedał hamulca, ABS zaterkocze, huk i patrzysz jak najlepszym przypadku bezwładna kupa mięsa szlifuje asfalt.

Inteligencję klapka to mają ludzie, którzy każą zwracać jeszcze przechodniom uwagę na fazę słońca i księżyca bo on może nie dostrzec


Art. 13 prawa o ruchu drogowym wyraźnie nakłada na pieszych obowiązek zachowania szczególnej ostrożności przy przechodzeniu
Co ci po okularach, jak święta krowa wejdzie ci tuż przed maskę nawet jak jedziesz przepisowo? Noga na pedał hamulca, ABS zaterkocze, huk i patrzysz jak najlepszym przypadku bezwładna kupa mięsa szlifuje asfalt.


@ManiacTeam: Przecież nikt nie pisał tam o wchodzeniu przed maskę bo to w każdych warunkach jest tragedią, a jakieś głupie uprzedzenie, że kierowca nic nie widzi i Cię w ogóle nie zauważy jako jego uzasadnienie XD

Prawidłowe korzystanie
@XpedobearX:

Przecież nikt nie pisał tam o wchodzeniu przed maskę bo to w każdych warunkach jest tragedią, a jakieś głupie uprzedzenie, że kierowca nic nie widzi i Cię w ogóle nie zauważy XD


Odnoszę się do obrazka bo to on jest powodem dyskusji w tym i tamtym temacie z gorących. Jak również jestem święcie przekonany, że gdy ktoś kończy zdanie literami XD, to raczej nie jest poważną osobą. Więc nie przeciążaj