Wpis z mikrobloga

Hej Rzeszowskie Mirki i Mirabelki!

Moje startupowe wojaże zaprowadziły mnie do Waszego miasta i spędzę tu najbliższy rok swojego życia. Aktualnie ogarniamy nasz #startupcribs, więc postaram podzielić się skończonym projektem.

Stąd mam kilka pytań gdzie wyjść wieczorem(kluby), gdzie dobrze zjeść, co warto zobaczyć?
Gdzie kupić dobre mięso?(głownie na steki, duże ilości)
Czy można kupić dobre produkty lokalnych rolników/przetwórców?

Jak na razie zdążyłem zaliczyć tylko Burger Point i lekko się zawiodłem, mam nadzieję że to nie jest Wasza najlepsza burgerownia;)

#rzeszow #startup
  • 9
  • Odpowiedz
@wolak88: jak burgery to Polish Burger Jagiellońska.
Klubu chyba żadnego nie polecam, chyba że klimaty podkarpackich karyn i sebixów są Ci bliskie, ale żeby dobrze zjeść i wypić to Chillita/Vendetta/Pasieka - pizza, oprócz tego Lord Jack/Stary Browar Rzeszowski, jeśli chodzi o piwko to klimatyczna Stara Drukarnia. Oglądać poza Wielkim Cipskiem nie ma czego, same galerie handlowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Produkty lokalne - plac targowy przy Targowej,
  • Odpowiedz
@wolak88: mięso na steki to we Fracu na lwowskiej (koło MCD) - z moich ostatnich informacji, moga byc troche nie aktualne.

Do listy klubów/restauracji mozna dopisać:
- Lord Jack - piwa kraftowe, dobre jedzenie na rynku
- Manufaktura - na rynku
- NOBO przy maku na Powstancow WWy

ostatnio (pierwszy raz) bylem w UNDER SEOUL na ul. Kraszewskiego, serwują drinki z Korei - trzeba sie przejsc samemu i ocenic.
  • Odpowiedz
@wolak88: sezonowana wołowina jest w takim sklepie mięsnym na baranówce, na ofiar katynia chyba. Nie pamietam teraz nazwy, ale jak będziesz zainteresowany, to mnie zawołaj i poszukam dokładnych namiarów
  • Odpowiedz