Wpis z mikrobloga

sprawdzenie nowych bloków - pierwsze wyczepiane w każdą stronę


@msta: SH-56? Od dawna nie rozumiem czemu one są tak mało popularne, a przecie to świetna opcja dla amatorów. Ja tam jestem mocnym agitatorem tego rozwiązania, kilka razy polecałem je tutaj na wykopie, bo przez kilkadziesiąt tysięcy kilometrów jeszcze nie zaliczyłem gleby przez niewypięcie w spd, łatwo awaryjnie wyskoczyć z roweru czy się podeprzeć, więc te teksty o nieuchronnych glebach przez spd
@SnikerS89: tak SH-56. Dotąd miałem SH-51 i gleb miałem co prawda tylko kilka ale na tyle mi zapadły w psychice że wyczepiałem się ze 100m przed zatrzymaniem. A tutaj wyczepianie się jest hmm naturalne dla mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sargento: Dokładnie tak jest, ale dziwne że np. żaden bystry umysł marketingowy z jakichś sklepów rowerowych, nie wrzuci jakiegoś posta, reklamy czy porady z tym związanej, bo oprócz kilku tematów na stricte tematycznych forach rowerowych, to raczej mało informacji o różnicach, o zastosowaniu takich bloków wielokierunkowych.
@sargento: O albo promocja, "kup w naszym sklepie pedały, a z kompletu wymienimy za darmo bloki 51, na 56". Jak kupowałem pedały Looka, który miały w zestawie właśnie zwykle bloki, to spytałem tam ze 2 sklepy na allegro, czy by nie podmienili na wielokierunkowe i kupiłem w tym, w którym się zgodzili (sklep republicbikes, polecam)
(looki też mają odpowiednik sh-56 w swojej ofercie, bodajże model bloków easy się zwie)