Wpis z mikrobloga

Mirki, z tagu perfumy. Potrzebuje Waszej pomocy, z racji tego że już daaawnoo temu wypadłem z tematu perfum. Mianowicie,

1. Dalej zamiast kupna szarego Bossa, opłaca się bardziej kupić XBolta z Lidla?
2. Jak wygląda teraz sprawa z Azzaro Wanted (bardzo mi się podobał swojego czasu), jak wygląda teraz kwestia z samym zapachem, jak i parametrami?
3. Czy opłaca się kupić obecnie Armafa CDNI, jako klona Aventusa?

( ͡° ͜ʖ ͡°)

#perfumy
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Osqr: 1 tak. Do tego lidlowski No1 to świetny zamiennik 1 Million
3 ostatnio trafiłem Mercedes Benz Select, jest rewelacyjny jako zamiennik Aventusa (wg niektórych najlepszy)
@Osqr: 1. Tak, nic się nie zmieniło
2. Na tagu niezbyt popularny, ale nikt o reformulacji nie pisał nic. Jak trzymał 2h tak trzyma, przynajmniej tak go z drogerii kojarzę. A sam zapach może się podobać, ale to typowy mainstream.
3. Armaf 2lata temu dostał reformulacje i trzyma połowę tego co kiedyś, rasasi zebra ma mocniejsze parametry ale jest mniej owocowa (ananasowa). Bliższy zebrze powinien być wyżej wspomniany Mercedes.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Osqr: u mnie trzyma dłużej, niż xbolt, na ciuchach po całym dniu jest wyczuwalny. I pisałem tu już kilka razy, że kolega z pracy chciał się że mną zakładać, że mam na sobie 1 Million ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1M w normalnej cenie bym nie kupił, ale No1 w kwestii cena/jakość jest nie do pobicia