Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 51
@nim537: mając takie auto i znając Polaków, to też bym tak stawiał
W Polsce jak masz lepsze auto to zaraz ci jebną drzwiami, albo zarysują i sobie pojadą w cholerę bez żadnych konsekwencji
  • Odpowiedz
nie tak dawno gosc tak stanał jakims starym saabem - ja astrą F (kombi) zmiescilem sie na styk - moglbym spokojnie wyjsc bagaznikiem - z tym ze nie musialem bo czekalem na kogos - gosc w miedzy czasie wrocil i jeszze pretensje miał - a jakby mnie nie bylo to ciekawe co by zrobił - idiota
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@nim537: po pierwsze to jest obowiązek stawać co drugie miejsce, więc w praktyce ten stoi najlepiej, oo drugie polskie robactwo w oplach i passatach nie szanuje nikogo i niczego obok
  • Odpowiedz
@murdoc:

oo drugie polskie robactwo w oplach i passatach nie szanuje nikogo i niczego obok

Polskie robactwo kupuje sobie samochód, żeby się w nim pokazywać i się spuszczać do błyszczącego lakieru, bo dla normalnego człowieka to tylko środek transportu i ma w dupie parkingowe rysy - poprawiłem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@IceBeast: jak kiedyś będziesz zmuszony naprawić element w czymś innym niż szrot po dwóch Niemcach i polaku to zrozumiesz. A teraz możesz szczekać ile wlezie. Miłego.
  • Odpowiedz
@murdoc: być może, na szczęście nic innego niż szrot po dwóch Niemcach i Polaku jeszcze długo mi nie grozi i mogę się nadal śmiać z ludzi wywalających kasę na salonówki
  • Odpowiedz
mając takie auto i znając Polaków, to też bym tak stawiał

W Polsce jak masz lepsze auto to zaraz ci jebną drzwiami, albo zarysują i sobie pojadą w cholerę bez żadnych konsekwencji


@VirusX: szczerze to ja mam ochote tak zrobic ilekroc widze tak zaparkowane auto wlasnie
  • Odpowiedz