Wpis z mikrobloga

Stoję przed wyborem studiów. Najbardziej zainteresowany jestem Inżynierią Chemiczną i Procesową na Politechnice Warszawskiej. Pozostałe opcje to Technologia Chemiczna i Inżynieria Materiałowa. W tych dwóch kierunkach pod uwagę biorę PW i AGH. Jeżeli studiujecie któryś z tych kierunków, podzielcie się proszę swoimi doświadczeniami.
Największy dylemat to miasto, nie wiem czy lepsza Warszawa czy Kraków. Bliżej mam do Warszawy, ale kilometry nie grają roli.

#studia #pw #agh #nauka #warszawa #krakow #pomocy #politechnikawarszawska #praca #chemia #pieniadze
  • 23
@Iperyt: Z Politechniki ludzie uciekają na AGH, bo można się podobno nabawić wrzodów - sama znam kilka takich osób (przy czym nie powiedziałabym, że AGH to milutka uczelnia).
@adiszabla: Z tych wszystkich kierunków brałabym inżynierię materiałową - po TCh i IChP nie ma pracy w Polsce (chyba, że planujesz od razu wyjechać, to w sumie czemu nie).
Z Politechniki ludzie uciekają na AGH, bo można się podobno nabawić wrzodów

@Catttana: No dlatego właśnie pytałem. Niestety, muszę potwierdzić. Można dostać co najmniej nerwicy.