Wpis z mikrobloga

Jak wygląda zgłaszanie reklamacji na #uber ? W weekend kierowca pojecha trasą, która ma 15 km zamiast 7. O ile czas przejazdu był podobny (jechałem w środku nocy) o tyle stawka jest liczona od kilometra a nie od czasu podróży. Możecie podpowiedzieć czy w ogóle jest szansa aby uznali tą reklamację? Jak to się zgłasza?
  • 5
@lgc89: Ile na tym straciłeś? 20 złotych? Jakby samo dzwonienie i załatwianie miało zająć więcej niż kwadrans to sama strata czasu byłaby warta więcej niż te drobne. ( ͡º ͜ʖ͡º)
@lgc89: Ja to robiłam za pośrednictwem apki kiedyś, kliknęłam coś w stylu „niepoprawna trasa” przeliczyło mi z automatu którędy powinna się odbyć i kaska się zaktualizowała. Pare lat to było temu, ale poszukaj może nadal tak jest.
@smk666: Fakt, można powiedzieć, że straciłem grosze ale tu nie chodzi o kasę a o fakt, że mnie naciągnęli. Gdybyś to Ty im wisiał powiedzmy te 20 zł to by nie popuścili. Kiedyś nieświadomie wisiałem dla banku 13 zł i na mnie windykację nasłali. Na szczęście do Ubera się nie dzwoni tylko zgłaszasz pisząc (wg podpowiedzi w komentarzach) więc dużo czasu na to nie poświęcę :)

@assurin @panihopsasia Dzięki :) będę