Wpis z mikrobloga

Macie jakąś traumę z dzieciństwa?
Jak miałam z 9 lat i poszłam na plac zabaw, to był tam chłopak, taki Julek, młodszy o rok, który nagle stanął na przeciwko mnie i koleżanek, zdjął spodnie i zaczął robić śmigło, ale czy to tyle?
Otóż nie, Julek miał bigmilka, którego otworzył i zaczął nim jeździć po swoim siusiaku i później lizal tego bigmilka xD wszystkie spierdzielałyśmy ile wlezie
Julek nas prześladował do 6 klasy podstawówki
  • 39
@kaborecik Nie wiem czy to trauma, ale jak byłem mały zdarzało się, że spałem z mamą, która swoje ważyła i biło od niej gorąco. Najgorsze noce, bo nie przespane, a miałem nie więcej niż 8 lat.
Było jeszcze jedno - kiedyś najbrzydsza dziewczyna w klasie (bardzo podobna do swojego brata), zakradła się do mnie i wsadziła mi język w ucho. Brrrr. Przez to bardzo długo nie dopuszczałem nawet myśli, że to może
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kaborecik: pamiętam jak w podstawówce chłopak z mojej klasy ściągnął gacie i tak biegał z gołą dupą po korytarzu, akurat zbiegał że schodów i natrafił na dyrektora. Rozmowa z matką była od razu bo pracowała tam jako nauczycielka xd od następnej klasy już z nami nie chodził, z tego co pamiętam to jego mama przepisała go do innej szkoły.