Wpis z mikrobloga

Macie jakąś traumę z dzieciństwa?
Jak miałam z 9 lat i poszłam na plac zabaw, to był tam chłopak, taki Julek, młodszy o rok, który nagle stanął na przeciwko mnie i koleżanek, zdjął spodnie i zaczął robić śmigło, ale czy to tyle?
Otóż nie, Julek miał bigmilka, którego otworzył i zaczął nim jeździć po swoim siusiaku i później lizal tego bigmilka xD wszystkie spierdzielałyśmy ile wlezie
Julek nas prześladował do 6 klasy podstawówki
  • 39
@kaborecik: do traumy bym tego nie zaliczył, ale twoja historia przypomniała mi jak kiedyś z kumplem (oboje 11lat) poszedłem do niego na chatę po piłkę. Czego nie wiedzieliśmy, to że u jego siostry nocowała jej koleżanka z osiedla (którą też znałem). Kolega szuka piłki ja stoję na przedpokoju i z łazienki nagle wychodzi ta koleżanka, pewnie po prysznicu, bo była naga. Wyszła. Jak mnie zobaczyła, to stanęła nieruchomo, spojrzala na mnie.
@kaborecik: nie ma to jak wartościowy content z rana do kawusi ()
edit: ja się boję pająków, chyba od momentu jak biegając po łące zerwałem sieć takiego dorodnego sqrwola (dziś już wiem) Tygrzyka.... wszystko pewnie nie byłoby takie straszne gdyby nie to że schylają głowę się okazało że pająk łazi po mnie, od tamtej pory serio mam traumę w stosunku do pająków (
Pobierz fizzly - @kaborecik: nie ma to jak wartościowy content z rana do kawusi (。◕‿‿◕。)
edi...
źródło: comment_1596445188kY7iWLzoAglk9VlDb6t6ln.jpg
#!$%@? od starego przy wszystkich gościach na rodzinnej 18stce kuzyna jak się zapytałem gdzie mogę usiąść, do dzisiaj nie wiem właściwie dlaczego.

@BartoszBarSeba: wat? ja też nie czaję, wytłumaczy ktoś?
@kaborecik:

Tak, jak byłem mały i miałem gorączkę, to śniło mi się, że chodzę normalnie po mieszkaniu, a oboje rodziców w niezliczonej liczbie kopii z niezliczonych odnóg rzeczywistości, chodzili i się wzajemnie nie dostrzegali (gdzie ja widziałem jak matka i ojciec z jednej rzeczywistości, idąc, przenikali przez starych z innej rzeczywistości). Powtórzyło mi się to potem jeszcze kilka razy. Przerażające ()

Albo trauma nie z dzieciństwa a
@kaborecik: z takich zboczonych traum to mam dwie akcje z czasów podstawówki czy coś w tym okresie. Kiedyś razem z kuzynką kręciłyśmy się po osiedlu, a że nuda to wybrałyśmy się do pobliskiego lasku gdzie płynie sobie taka fajna rzeczka. Czas mijał całkiem przyjemnie, ale było lato i zrobiło się strasznie gorąco, więc zbieramy się i idziemy do domu, a tam zza krzaków wolnym krokiem wychodzi jakiś facet z wyciągniętym wydepilowanym