Wpis z mikrobloga

Kupiłem ostatnio zestaw Guerlain, L'Homme Ideal Cologne z Empiku z góry wiedząc, że żel do mycia (75ml) i kosmetyczka (Guerlain) mnie nie interesują. Czy ktoś może chciałby stać się ich posiadaczem? Potrzebne mi PLN na kolejne pachnące soczki (), więc chętnie bym komuś to odstąpił.
Dodatkowo jeśli takie będzie życzenie nabywcy, to odleję mu też coś samego zapachu.

#perfumy
Seee - Kupiłem ostatnio zestaw Guerlain, L'Homme Ideal Cologne z Empiku z góry wiedzą...

źródło: comment_1596395793HALoXc5cHwCeOx811WDevb.jpg

Pobierz
  • 18
@venad: Liczyłem bardziej na to, że ktoś faktycznie zainteresowany trafi do mnie z przekonującą propozycją. Ciężko sensownie wycenić, bo nie ma tego w sprzedaży, nikt raczej jeszcze tym nie handlował na tagu, w necie też nie widzę.
Tak orientacyjnie można sprawdzić tylko, że porównywalne perfumowane żele pod prysznic dla mężczyzn innych producentów zwykle zaczynają się od 30zł, a Guerlain IC można w PL dostać za tyle w butelce 200ml. Kosmetyczka?
@Seee: drogi kolego, nie zapominaj, że trwałość tego żelu to 18 miesięcy, a ten który posiadasz ma 5 lat. Jego zapach bardzo odbiega od Guerlain ideal cologne. Nie wiem czy wskazane jest używanie tak bardzo przeterminowanego żelu.
@wujekwichura: 18 miesięcy? Jak już to chyba od otwarcia liczone. 5 lat jeszcze nie ma, a poza tym, co tam by się mogło zepsuć. Sprawdź jak "nowe" są kosmetyki które na co dzień kupujesz w supermarketach, a które również latami potrafią leżeć w magazynach i na półkach.
Dementuję też plotki o zapachu. Czuć go dobrze nawet bez odkręcania. Nie wiem jak na skórze, bo nie używałem i jako taki nieużywany chciałbym