Wpis z mikrobloga

#muzyka #apple #music #spotify #komputery

Mirki, mam problem. Chciałbym przenieść całą bibliotekę z Apple Music do Spotify. Serwisy jakie do tej pory sprawdziłem (tunemymusic i freeyourmusic) wynajdują 38 albumów do przeniesienia, a jest ich faktycznie ok. 1000... Wiecie jak to ogarnąć?

Chcę się w końcu uwolnić od tego rakowego serwisu. Trzyma mnie tam tylko moja biblioteka.
1r0n - #muzyka #Apple #Music #Spotify #komputery

Mirki, mam problem. Chciałbym prz...

źródło: comment_1596374078bkJULJYYFmTJihnCVIEXQf.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@1r0n: zapytam czemu rakowy? Dla mnie najgorsze są co tydzień z-----e propozycje, bo zawsze tam jest disco polo i polski nibyrap, choć nigdy nie włączyłem zadnej piosenki z tych gatunków. Brakuje tez czegoś na wzór odkryj w tym tygodniu, w spotify to jest super. Ale trzymam am, bo tylko to działa na zegarku z lte
  • Odpowiedz
@1r0n: jesteś pewien, że wszystkie albumy są na spotify? Nie wiem czego słuchasz, ale sporo np. azjatyckiej muzyki nie ma na spotify, albo pojawia sie i znika ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@skorpion666: Wcześniej przez 3 lata korzystałem tylko ze Spotify. Rok temu zmieniłem na Apple Music z uwagi na brak apki Spotify na Apple TV (od tego czasu już się pojawiła). No i Apple miało lepszą jakość, co też się zmieniło na korzyść drugiego serwisu.

Najbardziej w przypadku "apla" drażni mnie brak normalnej, samodzielnej apki na PC. iTunes cały czas wygląda jak program z okolic 2005 roku i do tego chodzi
  • Odpowiedz
  • 0
@Songbird: Z Songshift był ten sam problem z tego co pamiętam.

Fajnie jakby te płatne apki pokazywały ile przeniosą albumów z mojej obecnej biblioteki.
  • Odpowiedz