Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 29
Przez pokazywanie przez speców od marketingu w social mediach oraz reklamach życia oraz wyglądu na które większość ludzi nie jest w stanie sobie pozwolić wymagania #p0lka drastycznie poszybowały w górę.
Jest to celowy zabieg który ma sprawić że #niebieskiepaski będą pracować dłużej i ciężej a zarobione pieniądze wydadzą na ostentacyjną konsumpcje żeby mieć cień szansy posiadania jakiejkolwiek dziewczyny.
Dzięki temu korporacje osiągają kolejne rekordy finansowe
Zdecydowana większość ludzi jest konformistyczna więc ten zabieg przekonuje 98% kobiet.
Wymaganie przez akcjonariuszy uzyskiwanie dnia coraz lepszych wyników finansowych firm doprowadziła wielu młodych mężczyzn do załamania nerwowego i na skraj rozpaczy.
Pewnie babcia albo mama wam mówiła że jesteście przystojnymi kawalerami i bez problemu znajdziecie sobie dziewczynę.
40 lat temu to byłaby prawda.
Jednak wykreowanie przez marketingowców nierealnych standardów jakimi powinien cechować się mężczyzna i sprawienie że kobiety uznają to za aksjomat powoduje że większość mężczyzn nie ma praktycznie żadnych szans na akceptację kobiety i związek.

#przegryw #blackpill #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #stulejacontent #tinder
  • 8
@chemikorganik: No jak chcesz znacząco przepłacać za ubrania, byleby tylko widniał na nich znaczek/logo CK, Tommy, Hugo Boss, Ralph Lauren i inne takie, co by przypodobać się dziewczynom, które na to lecą - spoko, masz swoją ostentacyjną konsumpcję :P Tak samo gdy nie zarabiasz nie wiadomo ile, a bierzesz drogi samochód, co by inni widzieli. Nikt Cię do tego nie zmusza. A że warto pracować w szczycie swojej formy to akurat
@chemikorganik: @pewnie_tak_albo_pewnie_nie: Bo dawniej człowiek znał tylko to, co miał wokół siebie. Najładniejsza dziewczyna jaką widział chłopak to była tylko ta najładniejsza ze szkoły, z okolicznych wsi czy własnego miasta. A najbogatszy facet jakiego znała wtedy dziewczyna to był ten z sąsiedniej wsi, który miał 5 krów więcej niż inni. A że w okolicy wszyscy byli podobni, to i ogólne wymagania były bardziej zrównoważone. Jak facet miał trochę pracowitości i
@pewnie_tak_albo_pewnie_nie: ja bym mógł taką dziewczynę z żabki, Tesco czy Biedronki, aby tylko była trochę mądra i mnie nie zdradzała. Widuje czasem fajne młode dziewczyny (starsze ode mnie lub mój lvl), ale zagadywać je w pracy trochę cringe. Pracują, więc trochę wiedzą ile jest warty pieniądz itp.
@chemikorganik: i znajomi się mi później dziwią skąd ja mam tyle oszczędności

Moje życie: minimalistyczne, raz na jakiś czas droższy ciuch, lepszej jakości jedzenie, nie mam baby, nie mam telewizora, telefon Motorola najtańsza

Znajomi: 'raz się żyje', najczęściej są w związku; noszą albo najtańsze ciuchy albo designerskie na które wydają całą wypłatę, co najmniej 3 razy w roku jakieś wakacje/weekendy z drugą połówką, jedzenie to mak albo tanie #!$%@? z biedry,
@Mike_Oxmaul: tylko wiesz jest bardzo cienka granica między oszczędnością, a skąpstwem, mam takich znajomych, są para, obydwoje pracują, nieźle zarabiają, a nawet jedzenie kupują najtańsze gdzie już pewnie bezdomni jadają lepiej, są skąpi, żadnych ubrań nic, to dla mnie jest trochę chore, co oni myślą, że do grobu pieniądze wezmą, nie mówię, żeby być rozrzutnym na prawo i lewo, ale bez przesady
@Rumix24: totalnie Cie rozumiem, sam też mam takich znajomych i jest to kolejna niepotrzebna skrajność

Moim zdaniem trzeba znaleźć odpowiedni balans w tym wszystkim. Jestem raczej na dobrej drodze do tego balansu ( ͡° ͜ʖ ͡°)