Wpis z mikrobloga

Wiecie jak się skończyła ta przygoda?
Tak jak na załączonym zdjęciu. To co widać to kawałek elewacji z kolcami które mają odstraszać ptaki.
Na kolcach kubek po napoju z mcdonalda który to sobie wyrzucili przez okno, zawisł na 4 piętrze.
Mi ta zgraja nastolatków nie przeszkadzała bo w przeciwieństwie do podobnej sytuacji sprzed roku czy dwóch nie darli ryja przez okno, ale mieszkańcom tamtej klatki przeszkadzali z pewnością. Rozmawiałem z jednym z mieszkańców tamtego bloku i podobno wszystko zgłoszone.

Natomiast tamtej nocy położyłem się wcześniej bo o 22:30, ale mi spać nie dali goście zza ściany bo punk 22:35 darcie ryja. To było darcie ryja z serii "coś jest nie tak", jakaś dziewczyna klęła i wrzeszczała jakby dostała jakiegoś załamania nerwowego. Wezwana policja odbiła się od drzwi, powiedzieli że złożą wniosek do sądu.

Ostatnimi czasy też sypnęło się kilka negatywów dla lokalu za ścianą bo kobieta kompletnie olewa kontakt ze swoimi klientami, nawet telefoniczny. Także nie ma co się dziwić że dałem sobie spokój z wydzwanianiem do niej żeby ogarnęła swoich imprezowiczów, jak ona boi się z normalnymi turystami rozmawiać przez telefon, a co dopiero twarzą w twarz wypraszać naprutych ludzi łamiących regulamin jej lokalu.

A jeśli chodzi o nowości ze świata wynajmu, to jest źle. Cała ta pandemia i kryzys sprawiły że jest ogromny wysyp patologii, mnóstwo oszustw, i mnóstwo imprez (18stki, challenge youtubowe).
Z jednej imprezy jest mnóstwo pięknych zdjęć okrwawionej łazienki jakby tam kogoś zaszlachtowali, z drugiej doniesienia że banda youtuberów obrzygała i ... miała incydent kałowy na meble.

Także tak, imprezy to anegdotyczne incydenty i ich nikt nie urządza w krótkim najmie. ¯\(ツ)_/¯
A policja wcale nie marnuje czasu jeżdżąc na takie zgłoszenia. ¯\
(ツ)_/¯
I nie można nic regulować bo właściciel ma prawo pozwalać na demolujące blok osiemnastki bo to jego właśność!!!111oneone ¯\_(ツ)_/¯



#airbnbtorak #bookingcomtorak #wynajemkrotkoterminowytorak #wynajemkrotkoterminowy #bookingcom #wynajem #turystyka #zaklocanieciszynocnej #zaklocaniespokoju #warszawa
#airbnbtorak
Jasak - Wiecie jak się skończyła ta przygoda?
Tak jak na załączonym zdjęciu. To co w...

źródło: comment_1596289485B08yJBL4JCKL3EBdhnODlL.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
@Jasak: uhm, jeśli chodzi o końcówkę wpisu - czego spodziewałeś się po centrum stolicy europejskiego państwa? Ciszy jak na wsi?
  • Odpowiedz
@vaxx: szczerze się przyznam że się tego nie spodziewałem. Jedna restauracja, zamknięte blokami podwórko, co tu się mogłoby niby dziać, no a dzieje się...
  • Odpowiedz