Wpis z mikrobloga

@bydgoszczvx: Tak nie bardzo bo z tyłu jest tylko ściana i kibel ( )

@Balthum: dzisiaj właśnie przyszło poczta (pierwszy raz brałem w ciemno) trochę ogórkami zalatuje xD choć po opiniach czytałem ze dobre gdy się idzie na plaże choć to mój najtańszy zapach.

@fuKlanAdraHrepuS: tak to łazienka, zawsze tam trzymam i nie było problemu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@FeyNiX: niektóre perfumy są wrażliwe na zmiany temperatury i wilgoć (np. jak się psikasz, to powietrze z otoczenia jest zasysane do flakonu, razem z wilgocią, bakteriami) przez co potrafią się zepsuć, pachną nieprzyjemnie lub inaczej, czasem żółkną. Gorszym wyborem od łazienki jest ustawienie ich na słońcu
@bydgoszczvx: kiedyś was zaskoczę i wrzucę specjalnie z takim odbiciem, tylko prawdziwym xD


@Volan: Bywali już tacy tutaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@FeyNiX: niektóre perfumy są wrażliwe na zmiany temperatury i wilgoć (np. jak się psikasz, to powietrze z otoczenia jest zasysane do flakonu, razem z wilgocią, bakteriami) przez co potrafią się zepsuć, pachną nieprzyjemnie lub inaczej, czasem żółkną. Gorszym wyborem od łazienki jest ustawienie
jak się podoba fan di fendi acqua?( ͡° ͜ʖ ͡°)


@mekekeke: troche trąca kadzidłem kościelnym.

@fuKlanAdraHrepuS: może i masz rację ale to perfumy średniej ligi i prędzej mi się znudzą niż je trafi poza tym w niektórych sam bym coś zmienił wiec gdy poleży to gorzej nie będzie.

pour home podobny do nauticy?


@open-alpha: Masz na myśli tego Versace? Nautica dzisiaj dopiero przyszło i to
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
jak się podoba fan di fendi acqua?( ͡° ͜ʖ ͡°)


@mekekeke: troche trąca kadzidłem kościelnym.


@fuKlanAdraHrepuS: może i masz rację ale to perfumy średniej ligi i prędzej mi się znudzą niż je trafi poza tym w niektórych sam bym coś zmienił wiec gdy poleży to gorzej nie będzie.


pour home podobny do nauticy?


@open-alpha: Masz na myśli tego Versace? Nautica dzisiaj dopiero przyszło i to