Wpis z mikrobloga

Czy mój kiciuch jest złośliwy?
Drapie mi dywan, karce i potem znowu drapie i gdy widzi, że do niej idę to #!$%@?. I wie, że źle robi gdy drapie dywan, bo albo czeka na zjebe albo właśnie ucieka i gdy się schowa w jakimś miejscu to syczy, albo zganiam ją z blatu w kuchni, a gdy odejdę to znowu włazi.
Co zrobić aby ten demon zaczął drapać drapak??? Ma już DWA! Jeden stojący, a drugi na podłodze i ma je w pompie.
#koty
  • 16
@Neko-chan51: podobno koty nie rozumieja kar,tylko nagrody
to co robisz to dla niego zabawa kup kocimietke w sprayu spryskaj drapaki i zobacz co sie bedzie dzialo
jak bedzie drapal drapak(xD) to daj mu nagrode jakas saszetke czy tam piers z kurczaka cos co lubi generalnie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Neko-chan51: nie wiem jaki drapak masz, ale z rzeczy na które warto zwrócić uwagę- wysoki na tyle żeby kot mógł się wyciągnąć, stabilny i w miejscu często uczęszczanym, bo kot lubi być na widoku jak drapie
@Neko-chan51: jeżeli masz miejsce w domu to polecam drapak natural paradise xl z zooplusa. Moja kotka go uwielbia, wspina się po nim jak wiewióra i często drapie. Jest stabilny, ma zdejmowane legowiska wiec można wyprac. Nie żałuję żadnej wydanej złotówki, a meble są bezpieczne ()