Wpis z mikrobloga

@xydeN-: 1.Ona sprowadza wszystkie związki, gdzie +-16 letnie dziewczyny są ze starszymi od siebie facetami, do jednego mianownika. Wiadomo, że jest sporo patologicznych związków w takim układzie, a z drugiej strony jest wiele normalnych par, gdzie dziewczyna ma te 16-17 lat, a chłopak koło 20 czy nawet ponad. W mojej bliskiej rodzinie są pary, które się w tym wieku poznały i jakoś żyją zaskakująco zgodnie i są super ludźmi. 2.W
  • Odpowiedz
@BolecFabryka: Ale jej chodziło bardziej o seks i dobieranie się facetow takich 25+ do do 15 i 16-latek,uwodzenie ich i jeszcze uprawianie z nimi seksu. Nie sądzisz,ze to troche albo i bardzoo przegięcie? Moim daniem to nie jest normalne jak chłop blisko 30-tki chwali sie jak dziewczyna z rocznika 04 z ktora jest w relacji fwb skacze po jego penisie i mówi ,że podnieca go jak mówi do niego podczas
  • Odpowiedz
@xydeN-: bait dobry bo odpisuje. Nie oszukasz tysiąca lat ewolucji, każdy facet mając do wyboru młodszą czy starszą - zawsze wybierze młodszą
*będę idealistą i powiem że z psychologicznego punktu widzenia młodsza kobieta daje szanse na zdrowsze potomstwo (ale olać to bo nie o to tu chodzi)

A teraz serio, łatwiej i szybciej przelecisz nastolatkę niż kobietę 20+, nie mówiąc już o 30+ które nagle odnalazły powołanie i myślą że jak dadzą dupy po którymś tam spotkaniu to facet oceni je wyżej czy lepiej () - wszak ona już nie szuka przygód tylko dojrzałego związku xD

Ale teraz
  • Odpowiedz
@BolecFabryka: Dobre, ale więcej nie rób. Zupełnie nie o tym był ten wpis. Jak się młodym podoba i są świadome, że dorosły facet będzie chciał je ZAZWYCZAJ zdominować, to w porządku xD ale spora część dziewczyn o tym nie wie i się pakuje w związek ze starszym, który namiesza jej w głowie.
Plusik za próbę odtworzenia nicku, mało brakowało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Norepinefryna_: W swoim wpisie wydaję mi się, że przegięłaś stawiając znak równości w tym, że związek 16stki z kimś starszym zawsze = patologia i stary spermiarz
nawet jak zazwyczaj widzisz takie przykłady, ja nienawidzę uogólniania i mierzenia wszystkich jedną miarą, zwłaszcza, że np. moi rodzice są razem odkąd mama ma 14 a tata 16 lat i super się dogadują xD
zazwyczaj też chłopcy w wieku 16 lat #!$%@?ą się w
  • Odpowiedz