Wpis z mikrobloga

@kisiel23: Zdarzyło mi się tak ze 2 razy przy jakichś pierdołach, olałem jakieś kombinowanie ze zwrotami bo życie jest okrutne ( ͡º ͜ʖ͡º)
Teoretycznie możesz napisać do niego, że mu oddasz na paypala, albo kupisz jeszcze raz to samo, ale niech nie wysyła.
Po jakim czasie wystąpiłeś o zwrot, a po jakim faktycznie przyszedł telefon?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kisiel23: znam kogoś kto miał tak samo, dostał zwrot bo paczka nie dotarła na czas a potem paczka jak gdyby nigdy nic została doręczona, ale była to jakaś pierdoła a nie telefon xD
@Jakubek69 poprzednio miałem doogee T5 to był przez 3 lata był nie do zdarcia, trochę przymulał pod koniec i lubiał się nagrzać. Teraz mam kilka dni tego s95 i poprawili działanie systemu, wykonanie o wiele lepsze nie grzeje się w ogóle a bateryjka trzymie. Wiecej okaże się za jakiś czas więc jakby co to się odezwę. Jeden upadek już zaliczony z metra na beton i ryski nie ma.
@Jakubek69 bateryjka 25-100 wchodzi w 30 minut, starcza na cały dzień intensywnego korzystania w postaci hotspotu i nawigacji z ekranem włączonym jednocześnie. Moduł powerbanka to scam trochę bo nie ma podanej pojemności, ale pozwala na jakieś 2h pracy więcej. Ładuje się w 10 minut co jest spoko xd. Głośniczek nie sprawia problemu. Ogólnie dla mnie zajebisty ale mam pewnie zaniżone standardy po ostatnim. Aparacik spoko, dupy nie urywa ale działa.
kisiel23 - @Jakubek69 bateryjka 25-100 wchodzi w 30 minut, starcza na cały dzień inte...

źródło: comment_1596613668Ad5dHhlsoclSlN7LXsPqHc.jpg

Pobierz