Wpis z mikrobloga

@szczur_wodny: Mi się wczoraj wieczorem przypomniało, jaki to był strach wychodzić na nielegalu z domu, żeby czasem bagiety nie podjechały, by wlepić mandat ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak to trzeba było się oglądać na wszystkie strony i najlepiej jeszcze mieć przy sobie zakupy albo nie odchodzić za daleko od domu. To były czasy. I te ciemne, chłodne wieczory w marcu.

Wszyscy się cykali jak w stanie
  • Odpowiedz
Polska policja udowodniła że od czasów MO nic się nie zmieniło i nadal zatrudniają półgłówków XD


@droid43210: oczywiście że zatrudniają półgłówków i będą zatrudniać tylko półgłówków. Przecież nikt w miarę inteligentny nie będzie wykonywał idiotycznych rozkazów.
  • Odpowiedz
@szczur_wodny: mnie ostatnio zatrzymała milicja i z niewiadomych przyczyn zaczęli mnie przeszukiwać. Znaczy prowadzić rewizję osobistą czy jak oni to tam nazywają, bo przeszukanie to według milicjanta nie było.

Najlepsze było to, że sam milicjant nie miał maseczki a podchodził blisko mnie bo mnie macał. Cały samochód i portfel też mi obmacał bez umycia swoich brudnych rąk lub założenia rękawiczek. Komedia.

Najlepsze jest to, że zupełnie nie mam pojęcia dlaczego
  • Odpowiedz
@ArekJ: w nocy robią takie naloty, w Bielsku Białej gdzie mieszkam praktycznie ruch jest zerowy w nocy w tygodniu, praktycznie nie ma możliwość przejechać przez centrum miasta żeby cię nie zatrzymali i przynajmniej sprawdzili dokumenty albo bagażnik. Chory kraj
  • Odpowiedz
@droid43210: bardzo często jeżdżę w nocy, ale zazwyczaj nowymi autami. Widocznie jak ktoś ma nowe auto to może bez problemu przemieszczać się w nocy, a w starym to podejrzane ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz