Wpis z mikrobloga

@Wdical: 4k@144fps XD chyba w gta vice city. Pctowcy żyją w bańce steama i nie wiedzą że inne platformy (no poza switchem XD) też mają promocje.

Gram na pc i konsolach ale widząc taki bullshit aż mnie skręca XD
  • Odpowiedz
@Wdical: 4k@144 fps XD jak większość ludzi z statystyki steama siedzi na 1050 ti 1060 i 1050 a na tych kartach jest problem w nowe gry na 60 na ultra zagrać
  • Odpowiedz
@Steczny

To ciekawe bo ja na R5 1600AF @ 4GHz + DDR4 16GB 3000MHz CL18 + RX570 1.3GHz/2GHz mam 120FPS z reguly w 1080p?

Budzetowy zestaw, sam jestem konsolowcem. Mam ps2, ps3, xone, x360, sega saturn.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Wdical: @Snaki:
Przychodzi PCMR i pokazuje console peasantowi monitor w cenie PS4, XOne, spoko TV z zestawem gier razem wziętych xDDDD
Ciekawe ilu ludzi gra na konfiguracji, która jeszcze wykorzystuje taki monitor w ultra xD
  • Odpowiedz
@SlodkoKwasny: no żaden ale do niedawna nawet najmocniejsze konfiguracje miały z tym problem i obecnie też nie jest to łatwe, najlepiej by było ogarnąć setup 2080 + 2080 Ti i do tego jeszcze reszta komponentów.

Koszty takiego pc są ogromne i to tylko odsetek ludzi faktycznie może się pochwalić 4k@144 w nowych tytułach.

Imo chwalenie się czyms co by było możliwe dla tak małej grupy jest idiotyczne XD
  • Odpowiedz
@maciekson: A potem wchodzę ja, pokazuje 2tb gierek ściągniętych za darmo z promocji na znanej stronie konsolowcowi, który musiałby 3 wypłaty #!$%@?ć na nie, a po ogarniu sobie wymieniam co pół roku na kolejne 2tb gierek za darmo, grając na nich za darmo na multi. Nie zapominając, że gram sobie w nie na 144hz monitorku. Porównywanie cen jest tak #!$%@?, że aż szkoda strzępić ryja, konsole wymieniasz co 2-3 lata,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Vikingen: no i z tych 2tb 1,5tb to indi gierki robione przez ruskich piwniczaków nie wartych wzięcia nawet za darmo, spoko xD jakbym chciał ogrywać jak najwięcej gier ile się da, to każdą bym sprzedawał po przejściu i kupował następną i też bym 3 wypłat na to nie wywalił xD
Jak jesteś bananowym gimbusem, któremu rodzice wszystko kupują, to faktycznie cena rzeczy może nie mieć dla Ciebie żadnego znaczenia xD
  • Odpowiedz
no poza switchem XD


@Snaki: W eshopie też jest masa promocji.

A pcmr to zwierzęta, które cieszą się, że mogą postukać w klawiaturę i poklikać w myszkę siedząc przez kilka godzin zgarbieni w jednej pozycji. Plebs cieszy się z takich rzeczy.
  • Odpowiedz
@maciekson: kto co lubi, osobiście chwale sobie gierki indi, które gatunkowo mi podchodzą, bardziej niż gry robione przez śmierdzące cdpr i ich słynnego wiedźmina, który nie pokazał imo nic ciekawego, w przeciwieństwie do gier robionych przez 1-5 osób w kilku bitach.

Oczywiście, że cena dla mnie nie ma znaczenia, jestem dorosłym człowiekiem, który zarabia swoje pieniądze i swoje pieniądze wydaje na rozrywkę, tak działa świat, nie każdy musi być gimbusem,
  • Odpowiedz
@Exxan: Tak tylko napiszę, że konsolowcy utożsamiają się ze zwierzętami pokazując swoją pozycję podczas gry. Nie wiem jakich masz kolegów, że wyglądają jak golum podczas siedzenia przed komputerem, ale osobiście moi znajomi trzymają normalną pozycję podczas gier/pracy, a za to wszyscy konsolowcy pogarbieni i skupieni jakby walczyli o życie i nie mówię tutaj tylko o niszy społecznej, ale też o szanujących w garniakach, więc ciekawe życie musisz mieć
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Vikingen:

@maciekson: kto co lubi, osobiście chwale sobie gierki indi, które gatunkowo mi podchodzą, bardziej niż gry robione przez śmierdzące cdpr i ich słynnego wiedźmina, który nie pokazał imo nic ciekawego, w przeciwieństwie do gier robionych przez 1-5 osób w kilku bitach.
@Vikingen:

Każdy gra w to co lubi, tylko jedynie PCMR stara się wszystkim wokół coś udowadniać xD
  • Odpowiedz
@maciekson: Nie, to konsolowcy próbują udowodnić, że konsole są tańsze i lepsze, a pcmr to plebs. Jeżeli cokolwiek komukolwiek mogę udowodnić to jedynie sobie, bo po co chłopowi z internetu mam cokolwiek udowadniać? Ty zacząłeś z cenami, ja poleciałem dalej, Ty zacząłeś obrażać gry bo są nie w Twoim guściem, ja zacząłem obrażać te, które nie są w moim guście i teraz nie rozumiem co tu udowadniać, se możesz nawet
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Vikingen:

Generacja tak, ale nowe konsole X D C A B wychodzą co 2 lata, nie wiem co zmieniają, ale skoro wychodzą to jest popyt, czyli użytkownicy starych konsol kupują nowe, żeby pograć na nowej technologii


@Vikingen: co 2-3 miesiące wychodzi nowa karta/procesory która chwilowo jest królem wzgórza, jednak nikt nie zakłada że kupujesz jedną kartę za drugą co te 2 miesiące...
  • Odpowiedz