Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wyznanie, a właściwie apel do pewnego mirka. Nie wiem czy czytasz bądź korzystasz z mikrobloga, ale wiem na pewno, że wchodzisz na wykop. W sumie to może być apel to wszystkich rodziców na tym portalu.

Twoja nastoletnia córka nie może spać, w nocy nie jest w stanie, a w dzień jej nie wolno, ma problemy z odżywaniem, a przez to problemy w szkole bo jest zmęczona 24 na dobę. Co chwilę jest osłabiona, często się wywala i robi sobie siniaki. Miewa coś w rodzaju ataków paniki. A tatuś potrafi ją zlać kiedy ona chce porozmawiać o swoich problemach, jakby jaśnie panu dupę zawracała pierdołami. To zamiast siedzieć na wykopie byś z córką porozmawiał, bo jest w trudnej sytuacji, wręcz w rozsypce? Nawet nie raczysz okazać zaufania i zrozumienia chcąc chociażby ustalając kiedy mógłbyś znaleźć dla niej czas na rozmowę, tylko zbywasz tekstem, że "on zajęty bo pracuje na to żeby kupował rzeczy dla niej". A ona zwala winę na siebie, bo przecież - tata kupuje różne rzeczy, tata musi pracować, nie ma czasu, a ona tylko zawraca głowę wszystkim i jest NIE WAŻNA. Mówi tak o sobie wprost. Tatuś materialista, dziecko chce przekupić hajsem. Tak samo złudnie kreuje kontrolę nad dzieckiem bo mu telefon zabiera o określonej godzinie i sprawdza co tam, robi. I nagle *stonks up*. Co Ty wstydzisz się rozmawiać z dzieckiem? Wydaje Ci się, że skoro hajs się zgadza to wszyscy muszą być happy? To się #!$%@? mylisz

#rodzina #rodzicielstwo #dzieci #rodzice

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f232c03c320eaecdaada7f7
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę

[====================....................] 49% (115zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 5
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja to się zastanawiam po co niektórym dzieci. Ale zapomniałem, że niektórzy mają tak ograniczone mózgi, że nie wiedzą jak się zabezpieczyć, gdy tych dzieci nie chcą.

Gardzę takimi ludźmi. Córka jest po to, by ją wypielęgnować i wychować na dobrą żonę i matkę. Metody wychowawcze typu "musisz" i "nie możesz" są o kant #!$%@? rozbić.

Nie mam dzieci ale z nimi pracuje. Dziecku trzeba poświęcić czas, gadać do niego,