Wpis z mikrobloga

W kwietniu i marcu pytałem Was o podejście do pandemii. 15 marca w tym wpisie oraz 10 kwietnia w tym wpisie zapytałem o kwestię restrykcji i czy polityka restrykcji sprawdzi się czy nie.

Czy brytyjskie podejście do pandemii* jest słuszne w perspektywie długoterminowej i ostatecznie wszystkie kraje pójdą tym torem, czy z perspektywy czasu ocena tych działań będzie negatywna a Johnson otrzyma przydomek "Krwawy Boris", a jego działania będą na lata przestrogą dla innych?


Jak uważacie dziś? Kto z Was zmienił zdanie?

* - chodzi o początkowe podejście, czyli puszczenie spraw na żywioł. Dziś bardziej określiłbym to jako system szwedzki, ale w marcu to WB była największym przedstawicielem tego nurtu.

___________

Tak wyglądały wyniki wcześniej:

15 marca:
404 osoby, czyli 11,99% uważało, że polityka powszechnej izolacji nie sprawdzi się i podejście Wielkiej Brytanii jest dobre
4411 osoby, czyli 89,01% uważało że polityka powszechnej izolacji sprawdzi się i podejście Wielkiej Brytanii jest złe

10 kwietnia:
808 osób, czyli 21,12% uważało, że polityka powszechnej izolacji nie sprawdzi się
3017 osób, czyli 78,88% uważało, że polityka powszechnej izolacji sprawdzi się

91 osób, czyli zmieniło zdanie od poprzedniego głosowania

Plusujących poszczególne odpowiedzi zawołam za jakiś czas abyśmy mogli zobaczyć jak potoczyła się sytuacja i czy zmieniło się nasze zdanie.
Pobierz MG78 - W kwietniu i marcu pytałem Was o podejście do pandemii. 15 marca w tym wpisie ...
źródło: comment_1596124838OIMZSbE0gVyoLpk47K48hc.jpg
  • 87
Okej zawołałem wszystkich z ostatniego wpisu, z pierwszego nie wołałem bo uznałem że jak ktoś nie dał plusa w kolejnym to nie chce.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@MG78: ogólnie to jeżeli w Polsce utrzymamy 500 przypadków dziennie to nasza służba zdrowia jakoś sobie poradzi, gorzej jeżeli dojdziemy do 1000 ;)
Ogólnie to osoby starsze i ciężko chore powinny mieć zakaz kontaktu z innymi, a cała reszta ludzi powinna być zarażona w rozsądnym okresie czasu ;)

Ale to są tylko opinie jakiegoś randomowego wykopka