Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Syn ma 16lat i ostatnio przyszła do niego koleżanka/dziewczyna a jako że jestem śmieszkiem to wchodzę do pokoju (wcześniej pukając) z paczką gumek i mówię "łap to o co prosiłeś rano" i rzucam w jego stronę.
Zrobił się cały czerwony, dziewczyna nie wie czy się śmiać a ja jak gdyby nigdy nic wychodzę po chwili.
3 dni się do mnie nie odzywał xD

#dzieci #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f229f81c320eaecdaada6a7
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę

[====================....................] 49% (115zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 107
@AnonimoweMirkoWyznania: Moja stara robiła podobnie, tylko że za każdym razem „hehe a co to za dziewczyna była? Powiedz coś o niej? Jak ma na imię? Gdzie do szkoły chodzi? Dobrze się uczy? Ma chłopaka?” Jak miałem z 10 lat, to w lesie obok domu się lizałem z koleżanką, na moje nieszczęście matka to zobaczyła i przez tydzień życia nie miałem xD Aż mnie krew zalewała. Od tamtej pory starzy zawsze ostatni
Co wy gadacie. Ojciec śmieszek, otwarty do ludzi itd to jest szansa, że i syn będzie bardziej otwarty do ludzi i nie będzie #!$%@?ą


@levusek1992: Taki śmieszek że ewidentnie synowi nie pasował żart X D
Jakby ojciec znał swojego syna dobrze to powinien wiedzieć czy mu taki żart będzie pasować czy nie, niektórym by nie przeszkadzało, ale jak młody nie chce teraz z ojcem gadać no to o czym mowa.

@BlackDandy no właśnie nie może, bo jak znam życie o ile stary śmieszkuje to jest wszystko git, ale w drugą stronę by się to skończyło turbo inbą, twoim starym pijanym, "suchej no guwniarzu, co ty sobie myślisz, do ojca tak" etc.