Wpis z mikrobloga

Witam was wszystkich, bardzo bardzo serdecznie. Za waszymi namowami, jak i namową psychiatry skończyłem z tinderem i postanowiłem znaleźć #rozowypasek w realnym świecie. Przez ten czas poznałem 4 dziewczyny, jako z braku doświadczenia, a tylko znajomością z internetu jak traktować kobietę było bardzo ciężko. Starałem się być stoikiem oraz za bardzo nie egzaltować emocjami. Pierwsza dziewczyna okazało się że ma chłopaka zostałem brutalnie odrzucony. Druga dziewczyna okazała się chora psychicznie po jednym spotkaniu się skończyło. Z dwie pozostałymi było tak samo. Nie były to wygórowane dziewczyny starałem się celować jak najniżej. Niestety nawet w tym środowisku zostałem odrzucony. Wyladowalem w zakładzie psychiatrycznym, prawdopodobnie długo będę tu siedzieć podejrzewam miesiąc, dwa. Nie dostałem odpowiedzi jak długo jeszcze mam tu być. Świat jest brutalny, a ja nie nadaje na jego falach. Ciężko żyć nie mając zapewnionych podstawych potrzeb. Wszyscy mówią że pieniądze są nie ważne (mówi to człowiek bogaty.), wygląd się nie liczy (powie ci to model który nie ma problemu z relacjami), samotność jest fajna (powie ci to osoba towarzyska). Z własnych doświadczeń bycia na samym dole społeczeństwa mówię że na trzeźwo nie da się już przyjmować rzeczywistości i cieszę się bardzo że tu jestem. Stan psychiczny zdecydowanie się polepszył, nie czuję zazdrości do społeczeństwa żyjących normalnie. Ciekawe jak długo jeszcze będę na huśtawce życia.
#incel #chad ##!$%@? ##!$%@? #przegryw #stulejacontent #bluepill #blackpill #redpill #itsover #samotnosc
Pobierz Agret - Witam was wszystkich, bardzo bardzo serdecznie. Za waszymi namowami, jak i na...
źródło: comment_15960573381idwyOL4TtOoyHXZKcs21j.jpg
  • 12