Wpis z mikrobloga

Kolejne skórzane #rozdajo
Na wstępie chciałbym zaprosić do polubienia mojej strony na fb co będzie dla mnie bardzo mocny wsparciem. Nie jest to wymagany punkt rozdania, ale będzie mi niezmiernie miło za każdego lajka :D
https://www.facebook.com/MKCraft-100734768324165/?view_public_for=100734768324165

Z racji, że wykop pozwala mi zareklamować się to mam dla wykopowiczów zainteresowanych portfelem -5% rabatu na jego zakup. Do końca sierpnia jest promocja -10% oraz darmowa wysyłka, a te 5% się z tym sumuje.
Co do samego #rozdajo to na pierwszym planie widzicie już finalnie dopracowany produkt, a rozdaje wcześniejszy prototyp, którego zdjęcia zobaczycie w komentarzach. Ma on kilka nieznacznych niedociągnięć, które powodują decyzję, że nie mógł bym go sprzedać z czystym symieniem.
Rozdanie odbędzie się jutro o godzinie 21:37 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wysyłka do paczkomatu na mój koszt.
#leatherworking #mirkorandom #modameska
CasualMirek - Kolejne skórzane #rozdajo 
Na wstępie chciałbym zaprosić do polubienia...

źródło: comment_1596015077mQbM526qRQWTwPqwkOKcqb.jpg

Pobierz
  • 73
@Kubanczyk92: Napisz na priv :D

@sickonce: Napisz na priv to się dogadamy :D

@umiarkowany_ekstremista: Właśnie będę się starał o stworzenie sklepu internetowego :D Taki sztywny cennik jest dla tego portfela to 127zł z darmową przesyłką (okazyja cena dla mirasków). Reszta wyrobów jest na fb, ale cenę do nich ustalam indywidualnie.

@Logytaze: Dziękuje :D Świetne logo na pewno mi pomaga w rozwoju :D

@robin_caraway: Jak będziesz szukał jeszcze