Wpis z mikrobloga

@Chandox jak lata cała wajha to sciagasz ten caly plastik tunelu, bierzesz odpowiedni kluczyk i dokrecasz srubke regulujaca linki recznego. Zapewne po takim zabiegu sie napnie i nie bedzie już latal jak majtki na jednej z ostatnich wykopowych gwiazd.
  • Odpowiedz
@Chandox: Dzyndzel odpowiada za zapadkę, wiec albo sprężyna poszła,albo zęby co jest irracjonalne albo sama zapadka co tez mało prawdopodobne. Wymień całą dźwignie hamulca ręcznego, nie wiem co to za skoda, ale używkę do 50 zł dostaniesz w ładniejszym stanie niż obecna
  • Odpowiedz
@KrotkiSzpic: Raczej w każdym normalnym samochodzie nic nie wibruje, nawet w daci ale widzę ze już się nie smiejemy z daci tylko ze skody. Jak tak dalej pójdzie to niedługo według wykopków Audi to będzie samochód dla biedoty. Mówię o nowych autach.
  • Odpowiedz
@mrmydlo: Nic nie wibruje? Jak masz kilkuletnie plastiki to w każdym samochodzie przy prędkościach autostradowych coś tam sobie zawibruje od czasu do czasu.
  • Odpowiedz
@MZ23: jeździłem clio z 2013 roku i przy 150 nic nie wibrowalo, tera jeżdżę skodą z 2019 i nic #!$%@? wasza mać nie wibruje przy 180. Jak ja nie cierpię tych stereotypów, nie ważne czy tyczą się samochodów czy MacDonaldów.
  • Odpowiedz