Wpis z mikrobloga

Najbardziej na świecie bawi mnie, gdy ktoś tutaj wrzuca screeny wiadomości od spermiarzy, które dostała jego różowa. Ewentualnie gdy dodaje je sama różowa.
Zawsze blokowałam takich ludzi. Po pierwszej wiadomości. Nie potrzebuję łechtać sobie ego wiadomościami od takich odpadów społecznych. Dziwi mnie, że zawsze tacy niebiescy się obruszają, gdy ktoś pyta, czemu różowa jeszcze nie zablokowała delikwenta. Zaraz się tłumaczą, że to dla beki, że dla beki od kilku miesięcy czytają wiadomości od jakiegoś oblecha, faktycznie kabaret xD
Po prostu Wasze dziewczyny lubią taką atencję, co niezbyt dobrze o nich świadczy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zabolało? Słusznie xD
#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki
  • 60
@Norepinefryna_ to jedno a drugie to ze faceci lubia podobnie jak kobiety, chwalic sie swoimi partnerkami jak sa atrakcyjne. Tyczy sie to obu plci I przewaznie ma to zwiazek z kompleksami :p Z pol roku jestem singlem I zaobserwowalem jedna ciekawa rzecz ze czesto faceci pytaja czy masz dziewczyne a jak nie masz to rozpiera ich duma z tego powodu, co ciekawe nawet tacy co maja partnerki na ktore nawet nie spojrzalbym
@Norepinefryna_ bo grażyny i karyny są jak czarna dziura. Tu gdzie dzieje się coś fajnego to przychodzi jedna, potem werbuje koleżankę, a ta kolejną i tak zaczyna się ta czarna dziura powiększać pochłaniając wszystko i obniżając poziom do swojego. Ile fanpagów tak zmarniało na fb, takie pierwsze z brzegu to Mądrości zakochanych i Spotted Madka.
Z pierwszej była nawet grupa, to w pewnym momencie były tego typu skriny, że "haha jaki idiota