Wpis z mikrobloga

Najbardziej na świecie bawi mnie, gdy ktoś tutaj wrzuca screeny wiadomości od spermiarzy, które dostała jego różowa. Ewentualnie gdy dodaje je sama różowa.
Zawsze blokowałam takich ludzi. Po pierwszej wiadomości. Nie potrzebuję łechtać sobie ego wiadomościami od takich odpadów społecznych. Dziwi mnie, że zawsze tacy niebiescy się obruszają, gdy ktoś pyta, czemu różowa jeszcze nie zablokowała delikwenta. Zaraz się tłumaczą, że to dla beki, że dla beki od kilku miesięcy czytają wiadomości od jakiegoś oblecha, faktycznie kabaret xD
Po prostu Wasze dziewczyny lubią taką atencję, co niezbyt dobrze o nich świadczy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zabolało? Słusznie xD
#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki
  • 60
  • Odpowiedz
@Norepinefryna_: Święta prawda. Mój różowy dostał od gimnazjalnej znajomości pierwszą wiadomość od czternastu lat - "Ale się z Ciebie laska zrobiła". Jak zareagowała? Totalnie go zignorowała, a ja tylko utwierdziłem się w przekonaniu, że mam najlepszą kobietę na świecie( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Norepinefryna_: DLA BEKI - najlepszy argument ( ͡° ͜ʖ ͡°) "Noo moja dziewczyna ma tindera, ale to tylko dla beki", "Tak, spotkała się z innym gościem dla beki xD" "Dla beki moja laska poszła z nieznajomym typem na wesele i dla beki się z nim lizała nie wyczymie XD"
  • Odpowiedz
@Norepinefryna_: należysz do znikomego procenta inteligentych różowych tutaj, gratulacje, możesz szczycić się logiką oraz sporą inteligencją w dziedzinie kontaktów interpersonalnych, miło wiedzieć że są tu takie osoby
  • Odpowiedz
@polskiburger4-40: Też tu była taka Mirabelka ostatnio, która miała Tindera, bo beka. Oczywiście była w związku ( ͡° ͜ʖ ͡°) Faktycznie, koń by się uśmiał, haha, jakiś chłopak zapytał o moje zainteresowania, a tamten zaprosił na kawę, hahahahaha, istny kabaret xDDXDXDxdD
  • Odpowiedz
  • 1
@Norepinefryna_ tutaj zgodzę się z Tobą w 100% Ja jak nie mam z kimś ochoty/potrzeby rozmawiać to po prostu nie rozmawiam, a jeśli jest natrętny to blokuję. I nie ważne czy jest to rozowa czy niebieski.
  • Odpowiedz