Wpis z mikrobloga

Ej jaki wiek według was jest spoko na staranie się o dzieciaka i nie jest traktowane źle? Bo mam 23 i myślę o dzidzi

Pytam poważnie bo w końcu ogarnęłam zdrowie i mam zielone światło od lekarza ale kurde XD mam 23 lata i tak trochę nie wiem czy nie spierdziele sobie życia jako dziecko wychowujące dziecko

Coś o nas: Mam stałego niebieskiego, ja i on po prestiżowych studiach, , pracuje, mam bardzo dobre warunki mieszkaniowe, tata otworzył ostatnio drugą kancelarię z moim teściem, auto w leasingu, oboje iPhone 11, jeszcze w tym roku kupujemy działkę i mamy zamiar się wybudować do 10lat bo ogarniamy ekipę, więc te kwestie jak najbardziej spełnione

ah wiem że jest tu milion ludzi nie lubiących gowniakow i bardzo ciekawi mnie wasza opinia więc here we go :-)))

#pytanie #zwiazki
jmuhha - Ej jaki wiek według was jest spoko na staranie się o dzieciaka i nie jest tr...

źródło: comment_1595912969NyK96ZSZccCt9wOoHwEOy7.jpg

Pobierz

Waszym zdaniem

  • To dobry czas na dziecko 39.0% (795)
  • To zły czas na dziecko 61.0% (1244)

Oddanych głosów: 2039

  • 98
  • Odpowiedz
@jmuhha: a pijecie oboje sojowe latte? Bo soja u mężczyzn obniża płodność. No i ten nieszczęsny iPhone 11 który podobno przekracza normy promieniowania elektromagnetycznego. Nosisz go w kieszeni spodni?
  • Odpowiedz
, ja i on po prestiżowych studiach, , pracuje, mam bardzo dobre warunki mieszkaniowe, tata otworzył ostatnio drugą kancelarię z moim teściem, auto w leasingu, oboje iPhone 11,


@jmuhha: xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jmuhha: ogólnie mam 22 lata i też bym chciała mieć już dziecko, ale ze względu na to że nie mam mieszkania, ślubu z niebieskim a moja praca mnie wkurza i nie zarabiam zbyt wiele, to wiem że nie mogę sobie na to pozwolić.
Z tego co piszesz, to ty masz warunki. Ale skoro się zastanawiasz, to chyba nie jest dobry moment. No i najlepiej przegadać to z niebieskim. Może poczekajcie aż
  • Odpowiedz
@jmuhha: Jeśli to nie bait i macie wszystko poukładane i oboje chcecie to bym sie nie zastanawiała. Nie ma co ukrywać, że im później, tym gorzej, lekarze mówią, że do 26lat to najlepszy wiek na pierwsze dziecko. No i rodzice młodzi, więcej werwy, potem lepszy kontakt z dzieckiem jak jest mniejsza różnica wieku. Powodzenia :)
  • Odpowiedz
@jmuhha: Na samym początku skupiłbym się na sobie. Tzn Ty i niebieski. Czy jesteście dziecmi, czy dojrzałymi ludźmi. Czy macie jakieś braki wewnętrzne, dlaczego ze sobą jesteście, co macie z tej relacji. Jak z poczuciem wartości. Czy znacie siebie, i mam namyśli niebieski czy zna siebie i czy ty znasz siebie.

Dopiero potem można patrzyć na status materialny, ale wyznacznikiem do bycia rodzicem jest przede wszystkim to kim jesteście.
Widzę że
  • Odpowiedz
@jmuhha: Zastanów się czu jesteś gotowa na kilka lat 100% podporządkowania i opiekowania się małym człowiekiem. Dziecko to koniec imprez do pozna, spontanicznych wypadów, jak znajomi nie maja dzieci to automatycznie też rzadziej się będziecie widywać. Też ważne czy z niebieskim się juz nasyciliscie sobą, bo potem przez pierwszy rok, seksu będzie dużo mniej. Także kwestia jest taka jak bardzo Ci będzie tego brakować, jeżeli czujesz, ze bardzo to na dziecko
  • Odpowiedz