Wpis z mikrobloga

Ej jaki wiek według was jest spoko na staranie się o dzieciaka i nie jest traktowane źle? Bo mam 23 i myślę o dzidzi

Pytam poważnie bo w końcu ogarnęłam zdrowie i mam zielone światło od lekarza ale kurde XD mam 23 lata i tak trochę nie wiem czy nie spierdziele sobie życia jako dziecko wychowujące dziecko

Coś o nas: Mam stałego niebieskiego, ja i on po prestiżowych studiach, , pracuje, mam bardzo dobre warunki mieszkaniowe, tata otworzył ostatnio drugą kancelarię z moim teściem, auto w leasingu, oboje iPhone 11, jeszcze w tym roku kupujemy działkę i mamy zamiar się wybudować do 10lat bo ogarniamy ekipę, więc te kwestie jak najbardziej spełnione

ah wiem że jest tu milion ludzi nie lubiących gowniakow i bardzo ciekawi mnie wasza opinia więc here we go :-)))

#pytanie #zwiazki
jmuhha - Ej jaki wiek według was jest spoko na staranie się o dzieciaka i nie jest tr...

źródło: comment_1595912969NyK96ZSZccCt9wOoHwEOy7.jpg

Pobierz

Waszym zdaniem

  • To dobry czas na dziecko 39.0% (795)
  • To zły czas na dziecko 61.0% (1244)

Oddanych głosów: 2039

  • 98
  • Odpowiedz
@jmuhha: z czystej ludzkiej ciekawości - po jakich prestiżowych studiach można być w wieku 23 lat?
bo w zasadzie wszystkie jakie znam wymagają specjalizacji/aplikacji/uprawnień które to dopiero otwierają furtki i możliwość praktykowania w zawodzie wyuczonym co wiąże się z mniejszym czy większym prestiżem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jmuhha: jak #!$%@? w ogóle możecie skazywać małą istotę na egzystencję w świecie gdzie jeszcze nie było premiery iPhonea 12 który będzie jeszcze bardziej emejzing

2/10 bo odpisałem
  • Odpowiedz
@jmuhha: ja #!$%@?, pytasz o to czy czas na dziecko na portalu na którym 50% użytkowników ma mniej niż 13 lat, a druga połowa to mizoginistyczne prawaki, szanuj się kobieto :D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jmuhha: powiem tak... Wiek #!$%@? na dziecko ale patrząc po sobie (33lata kiedy się młody urodził) nigdy na to się nie jest gotowy.
  • Odpowiedz
@jmuhha: mam iPhone 11 Pro i 30 tys. zł oszczędności w wieku 23 lat, ale jestem gejem, czy mimo to muszę zrobić dziecko z powodu posiadania takiego telefonu? Pilnie proszę o odpowiedź.
  • Odpowiedz
@lukrecjowy_jez myślę to nie ma znaczenia ile masz lat - jak chcesz zrozumieć dziecko to dokonasz takich interakcji żeby zrozumieć o co mu chodzi, imo bardziej to zależy od charakteru rodzica
  • Odpowiedz
oboje iPhone 11


@jmuhha: czas na dziecko świetny, warunki również, ale po tym tekście to mam dziwne wrażenie, że dla dobra społeczeństwa i świata byłoby lepiej gdybyś dzieci nie miała :)
  • Odpowiedz
@jmuhha: Jeśli się czujesz na siłach,to czemu nie. Każdy ma prawo mieć dziecko,kiedy chce. Osobiście uważam,że bliżej 30 to norma (sporo moich znajomych w tym wieku nie ma jeszcze dzieci). No i to jest kwestia wychowania,a nie iPhone:)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jmuhha: dobry czas, najlepiej na dwa - trzy pod rząd. Dlaczego? Bo nie będziecie starymi dziadami jak dziecko będzie wchodzić w dorosłość. Będziecie z nim mieli lepszy kontakt i będziecie mu mogli więcej pomoc niż gdy np. ono będzie mialo 20 ia wy 60
  • Odpowiedz