Wpis z mikrobloga

Ej jaki wiek według was jest spoko na staranie się o dzieciaka i nie jest traktowane źle? Bo mam 23 i myślę o dzidzi

Pytam poważnie bo w końcu ogarnęłam zdrowie i mam zielone światło od lekarza ale kurde XD mam 23 lata i tak trochę nie wiem czy nie spierdziele sobie życia jako dziecko wychowujące dziecko

Coś o nas: Mam stałego niebieskiego, ja i on po prestiżowych studiach, , pracuje, mam bardzo dobre warunki mieszkaniowe, tata otworzył ostatnio drugą kancelarię z moim teściem, auto w leasingu, oboje iPhone 11, jeszcze w tym roku kupujemy działkę i mamy zamiar się wybudować do 10lat bo ogarniamy ekipę, więc te kwestie jak najbardziej spełnione

ah wiem że jest tu milion ludzi nie lubiących gowniakow i bardzo ciekawi mnie wasza opinia więc here we go :-)))

#pytanie #zwiazki
jmuhha - Ej jaki wiek według was jest spoko na staranie się o dzieciaka i nie jest tr...

źródło: comment_1595912969NyK96ZSZccCt9wOoHwEOy7.jpg

Pobierz

Waszym zdaniem

  • To dobry czas na dziecko 39.0% (795)
  • To zły czas na dziecko 61.0% (1244)

Oddanych głosów: 2039

  • 98
  • Odpowiedz
@jmuhha: Jakbym miała warunki, odpowiedniego kandydata na ojca dziecka i chęci na dziecko to pewnie tez bym się zdecydowała wcześniej niż w wieku 29 lat :P
  • Odpowiedz
@jmuhha: A co, miałam robić dziecko jak byłam w związku z psychopata i nie byłoby mnie stać nawet na paczkę pampersow? ;) Wolałabym wcześniej, mój organizm zapewne lepiej by to zniósł, ale też nie o to w tym chodzi
  • Odpowiedz