Wpis z mikrobloga

Ej jaki wiek według was jest spoko na staranie się o dzieciaka i nie jest traktowane źle? Bo mam 23 i myślę o dzidzi

Pytam poważnie bo w końcu ogarnęłam zdrowie i mam zielone światło od lekarza ale kurde XD mam 23 lata i tak trochę nie wiem czy nie spierdziele sobie życia jako dziecko wychowujące dziecko

Coś o nas: Mam stałego niebieskiego, ja i on po prestiżowych studiach, , pracuje, mam bardzo dobre warunki mieszkaniowe, tata otworzył ostatnio drugą kancelarię z moim teściem, auto w leasingu, oboje iPhone 11, jeszcze w tym roku kupujemy działkę i mamy zamiar się wybudować do 10lat bo ogarniamy ekipę, więc te kwestie jak najbardziej spełnione

ah wiem że jest tu milion ludzi nie lubiących gowniakow i bardzo ciekawi mnie wasza opinia więc here we go :-)))

#pytanie #zwiazki
jmuhha - Ej jaki wiek według was jest spoko na staranie się o dzieciaka i nie jest tr...

źródło: comment_1595912969NyK96ZSZccCt9wOoHwEOy7.jpg

Pobierz

Waszym zdaniem

  • To dobry czas na dziecko 39.0% (795)
  • To zły czas na dziecko 61.0% (1244)

Oddanych głosów: 2039

  • 98
  • Odpowiedz
@jmuhha: jeśli to nie zarzutka, to poczekaj do czasu gdy nie będziesz musiała o takie rzeczy pytać na portalach internetowych, sama znasz siebie najlepiej, sama wiesz co jest dla Ciebie dobre więc bez sensu jest pytać o to co zrobić
  • Odpowiedz
@jmuhha: ja tam zazdroszczę wszystkim dziewczyną z lo które zaszły w wieku 17-18 lat i zostały z partnerami - dlaczego? A bo pomoc rodziców (bo przecież to dziecko!), gówniaki mają już po 12 lat i nie trzeba ich doglądać - więc teraz spokojnie sobie studiują, pracują realizują się - gdzie ja w kwiecie wieku (30 lat) muszę zajmować się gówniakiem i walcze o każdy skrawek życia i snu.
  • Odpowiedz
@jmuhha: najlepszy 28 lat. Nie słuchaj #!$%@?, że po 30 roku zycia albo koło 40. Zadna para nie przyznaje się do porażek i ile razy poroniła we wczesnym okresie albo ile się starają. Zazwyczaj ogłaszają nowine jak już widać brzuch.
  • Odpowiedz
najlepszy 28 lat. Nie słuchaj #!$%@?, że po 30 roku zycia albo koło 40.


@rafal-heros: najlepszy to taki, w którym się świadomie jest na to gotowym, a nie ma/nie ma bo tak wypada czy naciska nasze otoczenie.

Od 30 roku życia organizm kobiety staje się coraz mniej zdolny do ciąży, więc to też warto brać pod uwagę.
  • Odpowiedz