Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć wszystkim, na samym początku chciałbym przybliżyć wam moja postać.
Chłopak, który w sierpniu będzie pełnoletni i od czerwca pracuje na budowie 30km od miejsca zamieszkania gdzie codziennie o 5 rano jedzie skuterem do pracy i wraca do domu o 18. Do dziś pracowałem już 17dni z rzędu bez przerwy. Wszystko to dlatego żeby zarobić sobie na motocykl. Jednak jest jeden problem a mianowicie moi rodzice, którzy nie chcą mi na to pozwolić. Powiecie ale w czym problem skoro będziesz miał 18 lat? No właśnie w tym, że jak kupie motocykl to nie otworzą mi bramy do domu i co ja z nim zrobię w takim razie? Jedyną opcją będzie zostawić go dla złodzieja albo sprzedać. Przykład z brama jest realny bo mi to powiedzieli wprost że jak przyjadę to nie wjadę. Dobrze chociaż że jutro idę na 11h do pracy to może zapomnę o tym i będę żył myślą że jestem tam po coś.
#motoryzacja #motocykle

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f1dd8da7b115fe4bd875752
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Przekaż darowiznę

[====================....................] 49% (115zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 125
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: No to uwaga bo byłem w podobnej sytuacji ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na początku ojciec mówił, że żadnego motocykla. Jak się coś stanie to nawet kwiatów na grób mi nie przyniesie. Motocykl przyjechał i zgadnijcie kto pierwszy śmigał po podwórku... ( ) Tak dobrze myślicie, ja nawet nie zdążyłem usiąść i jeździł już ojciec, co prawda sam motoru nigdy nie chciał
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Podoba mi się Twoja ambicja, ale z tym moto - dobrze radzę, zluzuj. Masz już prawko? Wiekowo przypuszczam, że nie. Trochę znam środowiska motocyklowe (w razie czego uderz na priv). Sam nie znosiłem i dalej nie znoszę takich tekstów powstrzymujących od "starych" (akurat jeszcze nim nie jestem, Bogu dzięki), to lepiej zapisz się do klubu moto i śmigaj po torach za mniejszą kasę/dniówki w pracy, jeśli jesteś prawdziwym talentem z
  • Odpowiedz