Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 41
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

U was wszystko w porządku?, 07:02:00, Poniedziałek, 27 lipca 2020. Imieniny: Lilii, Julii, Natalii. Słońce wstało dziś o 04:50. Korzystajmy bo dziś poświeci przez 16 godzin i 5 minut, w zenicie znajdzie się o 12:53 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 20:55. Ciemna noc zapadnie o 22:51, ale gwiazd można wypatrywać od 21:42.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

U was wszystko w por...
  • 23
@micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu @TomTailor100 @wyinwidualizowany @algus @unizony_czlonek @Dioddy @MalaGlupiaMiejscowosc01 @martica @bolorollo @shitty_support @AllGoesWrong @Dddkop @Jurgen_Van_Beethoven @petla_sprzezenia @nivenerr @mobutu2 @omi-omi @keisezrG @TullamoreD @algus
Cześć. Poniedziałek budzę się a tutaj znowu rano ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Miłego dnia i wytrwałości aby starczyło sił do końca ostatniego tygodnia lipca.
wynalazekone - @micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu @TomTailor...
Dzień dobry

@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @BuddyBud @Czarnoksieznik_z_Angmaru @Dddkop @demoniczna_purchawka @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Velixowski @Wejszlo  @wynalazek_one @zawodowi3c @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @petla_sprzezenia @TullamoreD

Kolejny dzień na bezrobociu. Ale już się tak nie przejmuję, jak rok temu, że " O BOŻE, CZEMU NIE MAM PRACY, CO JEST ZE MNĄ NIE TAK" plus uczucie, że jestem gorsza, bo bracia mają pracę, a ja nie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@micke: @bolorollo: @Dziesion: @Jurgen_Van_Beethoven: @slabehaslo: @Sikorka2017: @algus: @AllGoesWrong: @wyinwidualizowany: @wynalazek_one: @Wejszlo @buczubuczu @unizony_czlonek @TomTailor100 @rajjj: @Dioddy: @Dddkop: @shitty_support @Tanczacy_paralityk: @MalaGlupiaMiejscowosc01 @nivenerr: @omi-omi: @mobutu2: i reszta. Dzień dobry! Powodzenia w tym tygodniu wszystkim życzę.

@omi-omi: Powodzenia w znalezieniu czegoś konkretnego. Mnie bezrobocie zaczyna już #!$%@?ć, tym bardziej że rachunki same się nie spłacą...

@micke:
Pjotsze - @micke: @bolorollo: @Dziesion: @JurgenVanBeethoven: @slabehaslo: @Sikorka20...
@micke:
halo Szefie... Smutne wieści i aż mam ochotę zwołać naszą bandę i cie najechać na pocieszkę.
Myślę o Tobie ciepło, pamiętaj - wszystko ma swój koniec szczególnie ten kiepski rok.
@Pjotsze POTWIERDZAM 2020 - jest do 4 liter, trudno znaleźć pozytywy, których można było by się uchwycić jak brzytwy.

Dlatego trzeba tu codziennie zaglądać, co by baterie na chwilę podładować