Wpis z mikrobloga

Mirki tak ostatnio sobie czytam artykuły o #uzaleznienie od z-drugs(zolpidem etc) i tak widzę że sporo ludzi przy przyjęciu na odwyk waliło dawki rzędu 600-800mg (60-80 tabletek dziennie) o ile przy jednym przypadku tej pani https://journals.viamedica.pl/psychiatria/article/download/54729/43628 rozumiem że sama sobie recepty ogarniała, to jakim cudem reszcie się to udawało, przecież to dziennie by musieli po 2-3 opakowania pochłaniać.

#narkotykizawszespoko #n-------i #benzodiazepiny #medycyna #lekarz #leki #pytanie #pytaniedoeksperta
drakan8 - Mirki tak ostatnio sobie czytam artykuły o #uzaleznienie od z-drugs(zolpide...

źródło: comment_15957702916ZbnwUfwTOsrLxpTnnNNjY.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@drakan8: zawsze mnie zastanawiało mnie jak to ludzie robią że pożerają takie ilości przez dłuższy czas, mimo ze ja sam trochę jem tego to zawsze się w ryzach trzymałem miałem jakieś magiczne dni typu paka xana/klonów w dzień ale nie codziennie przez miesiąc/rok etc.
  • Odpowiedz
@drakan8: też jest możliwość, media lubią kłamać na chwytliwe tematy od jakiegoś czasu. Choć niektórzy maja chore jazdy po zolpidemie mają fajne jazdy, to ja sam nigdy nie stosowałem tego niezgodnie z opakowaniem. Lepiej już wrzucić praktycznie cokolwiek innego niż to z grupy BZD
  • Odpowiedz