Wpis z mikrobloga

@SaudiArabia: Total War Warhammer 2 multiplayer kampania mortal empires, czasem z ziomkiem zdążymy po włączeniu wyjść z domu, pójść na piwo w pubie obok, wrócić i się dokańcza ładowanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@SaudiArabia: Ja na poczatku myslalem ze cos jest nie tak u mnie, przecież ludzie grają w Online po kilkaset godzin, nie wierzyłem można mieć taka codzienna cierpliwość do tego gówna. A jednak mają i jeszcze prawdziwe pieniądze na wirtualne #!$%@?ą. ##!$%@? w sumie za to szanuję R*, wiedzą jak robić biznes na jeleniach
  • Odpowiedz
@SaudiArabia: Podczas ładowania otwórz menadżer urządzeń, zawieś proces gta v na co najmniej 10 sekund i odwieś go. U mnie znacznie to przyspiesza nie wiedzieć czemu xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SaudiArabia: to ja podbije; Crysis na 512MB ram, P4 2GHz i jakimś radeonie xD mapa gdzie się czołgiem zaczynało chyba 40 minut się wczytywała po tej poprzedniej...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@powaznyczlowiek: jak dla mnie RDR się krócej ładuje, a jeśli się zdarza dłużej to przeważnie tylko raz. W GTA 5 zwłaszcza jak chcesz włączyć online to jakaś masakra. Jeden z powodów dlaczego tak mało w to grałem. Przeważnie mi się odechciewa gdy tylko pomyślę o jej włączeniu.
  • Odpowiedz