Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki tak wielbią mieszkanie na wsi,a ja mieszczóch od pokolenia, gówno miejskie, gdzie dziadkowie w powstaniu warszawskim walczyli, zatem żaden przejezdny jak połowa #wykoppiwowarszawa zatem jestem teoretycznie z tej grupie gdzie nie wien co to życie.
Dziś po 3 latach rekrutacji w własnej firmie:

- żaden ze wsi nie pracował w drewnie, ja sam zrobiłem kilka elementów na swoje potrzeby
- żaden nie ogarnia kuchni i tego by zrobi coś więcej niż podstawy danie;
- 1 zabił kure,reszta nawet nie skubala czy cokolwiek robiła, a wręcz obrzydza ich to
- nie wiedzą jak zająć się częścią owoców (od sadzenia po zbiory) w ogrodzie, po prostu' nie mieli okazji z tymi mieć styczność'


To co pamiętam dlatego ZAWSZE I WSZĘDZIE MIASTO > WIEŚ
czemu? Bo nigdy żaden ze wsi nie aspirował nawet w 50% na to co oczekuje od siebie miastowy. Ten sam kandydat z miasta myśli inaczej niż Wieś,a zarazem nie oferuje NIC po za zabawnym dodatkiem folkrorem do otoczenia. Przestaje traktować takich ludzi jako kogoś komu można dać szansę, to jak myśleć, że będę bogaty dzięki wygranej w euro Jackpot. Wybacz wykop, ale wasza fantazja w praktyce to ściek


Ogólnie wieś to lobby na wykopie, które w praktyce jest nadal słabym pracownikiem, oczekującym zbyt wiele, a będąc ledwo low level.

Ps. Ukraińce u mnie nie pojawiają się, bo język ojczysty mam jako wymagania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#patologia #bekazewsi #pracbaza #miasto #hr #biznes #logikarolnika

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f1ca0c2b04e5f65ae866e99
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt

[====================....................] 49% (115zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania: Trochę chaotycznie opisałeś ale jest w tym prawda, będąc w mieście czujesz presję konkurentów i w efekcie starasz się o wszystko bardziej plus jesteś na bieżąco ze wszystkim ALE mieszkanie na wsi jest lepsze gdy już masz poukładane we łbie priorytety, po prostu spokojniej sie mieszka. Dla młodego miasto jest dobre żeby się wyrobić
AnalogowyJabol: Po pierwsze to co to kurła jest za strumień świadomości? Przecież ledwo idzie zrozumieć o co ci chodzi? Rozumiem, że jesteś rekruterem tak? I co rekrutujesz ludzi do jakiejś roboty w gastronomii, dobrze dedukuje? Czy może kurła jakiegoś kamerdynera?
A druga sprawa, chyba jesteś jakoś zajebiście mocno przywiązany do jakiegoś patrzenia na społeczeństwo przez pryzmat "miasto-wieś". Nie czułeś nigdy niedostatku płynącego z takiego stawiania sprawy? Myślałeś kiedyś o tym, że