Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Z niebieskim jestem już sporo lat, poowoli zaczynam się zastanawiać nad wspólna przyszłością, a co za tym idzie zaręczynami i w przyszłości ślubem. Wiem, że to kobiety dostają pierścionek, ale i ja mu chciałabym coś dac, dlatego pomyślałam o zegarku. Niebieski nigdy wcześniej nie nosił, ja też się nie znam, ale chciałabym zapytać, czy możecie polecić jakieś modele albo na co uważać przed zakupem?
Pewnie mam sporo czasu, ale lepiej się przyszykować. (ʘʘ)
#zegarki #zegarkiboners

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f1c64dbb04e5f65ae866d33
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę

[====================....................] 49% (115zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 9
@savagetommy: po pierwsze to bardzo pięknie z Twojej strony, że zamierzasz podarować swojemu narzeczonemu zegarek z tej okazji. Zadamy Ci tutaj sporo pytań i dzięki temu znajdziemy coś odpowiedniego. Kolega wyżej zapytał już o budżet. Czy będzie to zegarek, który będzie mógł założyc w dniu zaślubin?? Czym zajmuje się szanowny??
OP: @savagetommy powiedzmy do 2k, nie sądzę żeby niebieski wydał więcej na pierścionek. Raczej do koszulki, ewentualnie zwykłego t-shirtu.
@miiihau przykro mi, ale mój niebieski nie jest tak aktywny na wykopie żeby znalazł ten wpis ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@jak pisałam wyżej, do 2k, niebieski pracuje w korpo na stanowisku bardziej menadżerskim, ale koszuli raczej nie zakłada do pracy. Wydaje mi się że będzie mógł założyć, chciałabym