Wpis z mikrobloga

Czy #carrioner nie jest w stanie wytrzymać jednego filmu bez nabijania się z lewaków? Na początku gada nawet fajnie, przyjemnie się ogląda, nawet myślałem że dam łapkę w górę bo mnie zaciekawił.

No ale oczywiście, w 7:20 zaczyna się "hAhAhA aLe GłUpIe LeWaKi MaJą PrObLeM dO gIeRkI HaHaHa GłUpIa PoPrAwNoŚć PoLiTyCzNa A kPoPoWi FaNi To BaNdA iMbEcyLi"
methalowiec - Czy #carrioner nie jest w stanie wytrzymać jednego filmu bez nabijania ...
  • 4
@kRpt: Tak, ma rację, jest to głupie, ale przez to każdy jego film wygląda tak samo. Bierze jakiś #!$%@? artykuł i komentuje go dodając jakieś debilne reakcje. Zachowuje się jakby tak myśleli wszyscy po lewej stronie podczas gdy myśli tak może 20-40 osób na Twitterze. Pewnie nawet większość z nich to trolle z 4chana. Takim materiałem przyciąga do siebie bardzo prawicową widownię a potem dziwi się że ludzie piszę mu w
@kRpt: Wiem o tym, ale to nie zmienia faktu że odnajduje najgłupsze artykuły napisane na podstawie może 20 tweetów które na 99% napisali trolle z /pol/ na 4chanie i ciągłym gadaniem "czarny zły, kobieta zła, lewaki złe" przyciąga prawicowców.