Wpis z mikrobloga

Witam, piszę do was po pomoc, bo urząd miasta Rybnika ani sam Prezydent Kuczera nie chcą nam pomóc, a nasza gehenna trwa już kilka lat.
Sąsiad, który ma sądowy nakaz eksmisji, podobno nie może być eksmitowany z powodu korona wirusa, To co się dzieję w tym mieszkaniu, to obraz nędzy i rozpaczy, fekalia ciekną sąsiadom po suficie, dziki lokator oraz jego koledzy urządzają libacje alkoholowe, załatwiają się na klatce, karaluchy atakują mieszkania sąsiadów, a na klatce jest taki fetor, że nie można wejść. Policja jest wzywana średnio raz dziennie, ale nie można z tym nic zrobić, wszyscy nas zostawili łącznie z administracją, która rozkłada ręce, a tu nie da się żyć. Wszyscy płacimy czynsz, ale za co? za życie w takim syfie? Jesteśmy bezsilni , bo nikt nie chcę zająć się naszą sprawą...Wiecej zdjęci w kom.
#sasiad #pomocy #patologia #tematdlauwagi #prawo
Pobierz
źródło: comment_1595684714Zi8cqYYx1xTxkC8rTkEuVs.jpg
  • 322
@smutny_kojot: #!$%@? głabie zamiast iksdeee to poczytaj sobie jak dziala i co powoduje dwutlenek wegla w organizmie czlowieka. Dlaczego nie wolno wchodzic do kopalni bez czujnika tlenu i czy unosi sie w powietrzu jak latawiec czy plynie po ziemi jak woda. Idiota bez szkoly.
@kriksess: płyta na drzwi jest jakaś opcją, ale tylko jak będziesz pewien, że mieszkanie jest puste. Gdybyś kogoś tam zamknął i byłby pożar (a to dosyć prawdopodobne) to zgadnij kto beknie za spalenie się żywcem tych ludzi.
Ostatnio była taka sama sytuacja w uwaga tvn, aż myślałem, że może to Twoja sytuacja.
Państwo, które powinno bronić obywateli i stawać za nimi w takich sprawach jak zwykle umywa ręce, a winowajca zamieszania nadal prowadzi proceder. W takich sytuacjach potrafi dochodzić do nieszczęścia, albo op i reszta sąsiadów dopuszcza do samo sądu albo ten patus się podpali i jeszcze może innym krzywdę wyrządzić.

Mam kumpla, który mieszka na osiedlu socjalnym, oni
@Messix: To teraz odtwórz warunki jak w kopalni w mieszkaniu, gdzie jest wentylacja, nieszczelne okna itd. Trudności z oddychaniem wcale nie obudziłyby żuli i wcale nie zaczęliby wietrzyć mieszkania, geniuszu. I wcale nie chodziło ci o tlenek węgla, który jest bezwonny i nie daje człowiekowi żadnych sygnałów podtruwania, durniu bez szkoły.