Wpis z mikrobloga

@ParanoidBumblebee ja znów pracuje czasami z gośviem który dosłownie w drugą stronę poszedł, miał iphona i kupił galaxy note 10 zwykłego i mówi że nigdy więcej iphona xD zależy dużo od preferenecji pewnie też ale to że flagowe telefony są dużo za drogie i często kupuje się tylko markę to jest już fakt.
  • Odpowiedz
@mirekzwirek8: Ja mam służbowego iPhone'a, nic na nim nie mogę znaleźć, wszystko jest nieintuicyjne i generalnie używam go tylko do odbierania telefonów. Nigdy bym nie chciał wydać 3000 na telefon, który jest tylko trochę lepszy (choć tego nie widzę) od mojego obecnego za 40% tej ceny.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mirekzwirek8: bo iphone na zoptymalizowany system pod konkretny sprzęt. Android to taki windows 98 pod wszystkie telefony i tablety, radia samochodowe, lodówki itd xD

Moj tel z androidem bije parametrami aparatu iphona 11 ale tu liczy sie procesor graficzny i algorytm. Iphone miazdy rozpiętością tonalną.
  • Odpowiedz
Można mapy z głośnika a muzykę po BT


@pomidorowymichal1: jak? Widzę tylko globalny przełącznik gdzie ma iść głos. I trzeba to robić za każdym razem jak wsiądę do auta.

Dodatkowo: wsiadam do auta i sam się przełącza na wyjście bt więc dźwięki systemowe itd wszystkie tam idą, nawet jak w samym samochodzie odtwarzam coś innego. Nie da się zautomatyzować przełaczania z powrotem, trzeba za każdym razem ręcznie przełączać na wyjście głośnika. Za każdym.j-----m.razem. muszę zmieniać wyjście dźwięku. I zaczyna odtwarzanie za każdym razem, nawet jak słucham co innego więc po prostu zżera baterie w tle, nie słyszę powiadomień bo idą po
d.....e - > Można mapy z głośnika a muzykę po BT

@pomidorowymichal1: jak? Widzę ty...

źródło: comment_1595673432fa7D4zWXNAnDSHRyDWmG3J.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@pomidorowymichal1: jesteś pewien że z telefonu? Bo u mnie leci z głośników w aucie. I właśnie problemem jest to że zatrzymuje muzykę.

W androidzie odtwarza muzykę przez bt (lub sam mam coś innego włączone w aucie) a wskazówki zawsze z głośnika w telefonie.
  • Odpowiedz