Wpis z mikrobloga

@ParanoidBumblebee pewnie dlatego że musiałbyś sporo aplikacji używać na raz żeby zobaczyć różnice. Najpierw sprawdź po co dużo ramu. Przy zwykłym użytkowaniu nie robi to różnicy i dodatkowo iphony są optymalizowane pod konkretny soft więc łatwiej im to zrobić tyle że nadal nie nad ciągniesz softem tyłu Gb
  • Odpowiedz
@jaaaaaaaaaaaaaaajoxxx: nie działają w tle tylko są budzone przy powiadomieniu push. Nie zadziała to dla klienta irc, jabbera czy coś w tym stylu.

Czego nie mogę z nim robić?


puścić dźwięku z map z głośnika w telefonie gdy jest podłączony do bt w samochodzie i odtwarza tam muzykę.

Podobnie: nie da się ustawić bt tylko do rozmów, zawsze będą też media jeśli samochód to obsługuje. W androidzie można osobno przestawiać
  • Odpowiedz
@Ramone Czemu prowokacji ? Jako użytkownik androida, zgadzam się z nim. Mając zapasowy telefon Galaxy S5, Xcovera to ledwo można z nich korzystać.

Ale to po prostu jest spowodowane aktualizacjami. To tak jak na starym kompie byśmy chcieli zainstalować nowego chroma co mu zje cały RAM :D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zgredzimierz: Galaxy s5 to zabytek z wolnym procesorem jak na dzisiejsze czasy, z zamulonym softem od samsunga. To nic dziwnego. Każdy Xcover z premierą telefonu miał słabe podzespoły. Płaciło się za konstrukcje telefonu.
  • Odpowiedz
@ParanoidBumblebee No to następnym razem zamiast lecieć na cyfry to najpierw zastanów się czego potrzebujesz w telefonie.

Imo iphony razem z samsungami są przereklamowane i najlepsze co zrobiłem to kupiłem z innej marki xD
  • Odpowiedz
@kojak3639: Miałem różne marki więc. iPhone jak dla mnie najlepszy i nie leciałem na cyferki ale z androidów do tej pory N10+ nie ma konkurencji. Jak na tamtą chwile wybrałem najodpowiedniejszy telefon tylko później dokupiłem macbooka
  • Odpowiedz