Wpis z mikrobloga

@yeron: Dlatego powiedziałem że wynik dziwny, ale nie całkowicie nieprawdopodobny. Mam wrażenie że ludzie są z każdą chwilą coraz bardziej zawiedzeni KO, oni już naprawdę powoli staczają się już na dno i nawet ich starzy wyborcy szukają zmiany.
@Khaine: tu masz Pollster, też z Hołownią
https://twitter.com/PersElection/status/1284459923041116161

Mam wrażenie że ludzie są z każdą chwilą coraz bardziej zawiedzeni KO, oni już naprawdę powoli staczają się już na dno i nawet ich starzy wyborcy szukają zmiany.


Wrażenie, potęgowane pewnie przez to, że się angażujesz w ruch Hołowni. Duopolu się nie rozbije przed podtopienie PO.

@Zendemion: jak 12? Duda miał w 1 turze 2% więcej niż PiS według tego sondażu
Oho operacja Petru 2.0 vel Palikot 3.0 aktywowana (w ten sam sposób). Rozumiem, że uważają ludzi za idiotów ale nie spodziewałem się, że za skończonych


@R2D2_z_Sosnowca: Aha, czyli jeśli pojawia się jakaś trzecia siła to ona zawsze jest podstawiona - tylko Konfederacja jest święta i sprawiedliwa oraz godna zaufania, nikt inny i trzeba to wszystkim wmawiać do usrania :) Wszyscy inni są źli, skorumpowani i na pewno jakiś spisek za nimi
@CynicznyMarksista: w innym sondażu PL50 ma podobne albo niższe poparcie niż Hołownia.

Może faktycznie będzie efekt nowości podobny do .N z 2016, ale to musi zostać pokazane przez inną sondażownię niż Social Changes dla wpolityce.pl. Co więcej, obecne PO/KO to nie jest stara PO ze Schetyną i Kopacz jako twarzami.
@Khaine: No i dobrze, z Hołownią są większe szanse strącenia PiS z rowerka niż z KO.
Wysokie poparcie dla Hołowni to chęć przerwania ciągłości władzy PO/PiS, podobnie zresztą jest z poparciem Konfederacji, tyle że zrzeszającej trochę bardziej kołtuński elektorat
Co więcej, obecne PO/KO to nie jest stara PO ze Schetyną i Kopacz jako twarzami.


@yeron: Ale to wciąż wypalona i skompromitowana formuła. Robili już tyle fikołków odbierających im zaufanie społeczne, że będzie im bardzo ciężko się nie wykrwawić. Hołownia nie jest w nic umoczony i wydaje się być stabilniejszy w poglądach niż KO które dzisiaj jest przeciwko a jutro za LGBT aby tydzień później znowu być przeciwko.