Wpis z mikrobloga

Po obejrzeniu wczorajszego HejtParku mam kilka spostrzeżeń (tylko ostrzegam, że będzie dość długo :D )

Oglądałem wczorajszy program z p. Borkiem i jakby to delikatnie napisać - nie jestem nim zachwycony. Myślałem, że ten szumnie zapowiadany tytuł, o wyjaśnianiu mitów i kitów, to będzie coś, co rzeczywiście zamknie niektóre drzwi i wyjaśni parę spraw na dobre. Co jednak dostałem? Praktycznie nic ciekawego, prawie 2 godziny programu, z czego p. Borek na praktycznie każde pytanie odpowiadał długim monologiem. Sprytnie to ograniczyło liczbę nieprzyjemnych dla p. Borka telefonów.

Tak naprawdę większość osób czekała na jeden, dwa telefony w najbardziej kontrowersyjnych sprawach. Gdy już takowy się pojawił to p. Borek zamiast wygłosić - tak jak to było w przypadku innych pytań - przez c.a. 10 minut, to zbył odpowiadającego w przeciągu minut chyba 3, jeszcze przy tym dość mocno się irytując...

Koniec końców po tym programie wygląda na to, że temat związany z Tajlandią tak szybko nie ucichnie, wręcz przeciwnie - wczorajszy program tylko "napędzi" jeszcze ten temat, o który przy ewentualnych kolejnych występach p. Borka w HejtParku (o ile takowe nastąpią) z pewnością będzie pytany.

Sam natomiast trochę bałem się dodzwonić do tego programu z dwóch powodów: 1) miałem mało środków na koncie i obawiałem się, że ewentualne oczekiwanie na połączenie w programie wyzeruje moją kartę; 2) trochę bałem się bezpośredniego połączenia, że zadając pytanie zacznie mi się plątać język, zacznę się jąkać (tak jak mam często w stresowych sytuacjach). Możecie się teraz ze mnie śmiać :D

Zastanawiały mnie jednak w trakcie tego programu pewne kwestie i nie wiem, czy się przełamać i próbować w kolejnych tego typu programach z p. Stanowskim czy z p. Smokowskim albo p. Polem, czy jednak czekać aż ktoś inny je zada. Pytanie numer 1 na pewno pojawiło się na czacie i w komentarzu, pytanie numer 2 chyba też gdzieś mi przeleciało przed oczami. Ewentualnie może Wy tutaj, pomożecie mi w tych kwestiach:

1) Dlaczego w "Misji Futbol" nie ma p. Dariusza Szpakowskiego. Wydaje mi się, że po tej przerwie tygodniowej, nie pojawił się już w tym programie.

2) Co się stało, że został usunięty vlog p. Michała Pola z Gali Mistrzów Sportu?

3) We wtorkowym HejtParku prowadząca program, mówiła o tym, że ma być przeprowadzony internetowy casting na prowadzącego "Park Maszyn". Jak myślicie: czy merytoryczne podejście będzie brane pod uwagę, czy bardziej uwaga będzie zwracana na ładny uśmiech. Jeśli to drugie, to raczej nie mam czego tam szukać, przy tym pierwszym może spróbuję :D
#kanalsportowy #borek #hejtpark
  • 4